Enor.pl - Wysokiej jakości koszulki z nadrukiem

2021-04-22 07:51:23 (ost. akt: 2021-04-22 08:37:56)   Artykuł sponsorowany
Nadruk na koszulce - jaki?
Przed przystąpieniem do projektowania własnych koszulek, bardzo ważne jest aby dobrać odpowiednią technikę druku. W zależności od tego na jakim materiale i z jakimi właściwościami chcemy wydrukować nasz wzór, powinniśmy wybrać jedną z kilku technik. Wśród najpopularniejszych metod drukowania na koszulkach, możemy wyróżnić trzy podstawowe. Jest to haft komputerowy, sublimacja i najstarsza technika - sitodruk. Każda z nich jest całkowicie różna i posiada całkowicie inne cechy. Wspólną cechą wszystkich rodzajów druku jest trwałość druku, którą możemy zapewnić dzięki starannemu wykonaniu.

1. Haft komputerowy - wysoka jakość w parze z dobrą ceną.
Haft komputerowy cechuje się przede wszystkim niezwykłą trwałością i świetnym wyglądem. Cały proces tworzenia haftu zaczyna się w momencie dostarczenia wzoru przez klienta. Następnym krokiem jest wybór odpowiedniej nici, aby jakość wykonania była jak najlepsza. Wstępny projekt haftu, jest wysyłany do klienta i w razie potrzeby modyfikowany. Po pełnej akceptacji przez klienta, projekt wgrywany jest do komputera, jednak jeszcze przed rozpoczęciem docelowego haftu przeprowadza się szereg testów. Cena haftu komputerowego, wbrew pozorom wcale nie jest wysoka i zależy przede wszystkim od nakładu produktów zdobionych danych haftem. Komputerowy haft to doskonała propozycja na polary, czapki, rękawiczki, koszulki polo i odzież roboczą. Możemy wyhaftować logo własnej firmy i być spokojni o jego jakość dzięki trwałości haftów. Nasza firma Nadruk Od Ręki, posiada nowoczesna hafciarkę, która jest w stanie haftować nawet szesnastoma kolorami.

2. Sublimacja.
Druk sublimacyjny, to kolejny rodzaj nadruku na koszulkę. Jego największą zaletą jest świetne odwzorowanie kolorów i możliwość umieszczania na koszulce przykładowo fotografii. Druk ten jest bardzo trwały i elastyczny, dzięki czemu nie kruszy się i nie odpada. Proces druku sublimacyjnego jest dużo prostszy ze strony klienta, bowiem nie wymaga szczególnego projektowania. Samo nałożenie wydruku, polega na wprowadzeniu tuszu sublimacyjnego z papieru transferowego w materiał pod wpływem bardzo wysokiej temperatury i dużego nacisku prasy. Największą wadą tego rodzaju druku, jest możliwość drukowania tylko na jasnych materiałach poliestrowych. Metoda sublimacji najlepiej sprawdza się w przypadku sportowej odzieży.

3. A może sitodruk?
Sitodruk to jedna z najpopularniejszych i najstarszych technik nadruku na odzież. Podstawą druku sitowego, jest forma drukowa - szablon, na którą nakłada się siatkę z tkaniny, metalowych drutów lub włókien syntetycznych. W ten sposób powstaje odbitka, dzięki której matryca przetaczająca farbę formuje się w jej wzór. Największa zaleta sitodruku, to możliwość drukowania na bardzo dużych płaszczyznach jak na przykład banery reklamowe. Drukiem tym można pokryć większość powierzchni i jest on odporny na działanie temperatury, promieni słonecznych i chemicznych detergentów. W firmie Nadruk Od Ręki, wykonujemy druk sitowy, na karuzeli sitodrukowej, która pozwala na wykorzystaniu 6 kolorów dla jednej grafiki. Sitodruk to świetne rozwiązanie jako forma reklamy, ze względu na szeroki wybór formatu i podłoża do druku. Dzięki temu oprócz odzieży, możemy wydrukować różne gadżety sygnowane logiem naszej firmy jak np. plakaty, kalendarze i torby. Sitodruk wykonujemy przy nakładzie minimum 30 sztuk powtórzenia danego wzoru/grafiki.

https://m.wm.pl/2021/04/orig/sigmund-wngwqpuzioc-unsplash-707110.jpg


Dlaczego e-nor.pl?
1. Jakość.
Dzięki profesjonalnym i nowoczesnym sprzętom jak komputer hafciarski i karuzela sitodrukowa oraz naszemu doświadczeniu, oferujemy najwyższą jakość druków. Produkty wykonywane przez Nadruk Od Ręki, są starannie przygotowywane i sprawdzane przed dostarczeniem do klienta. Posiadamy również projektantów, którzy pozwolą Ci zaprojektować własne logo firmy lub drużyny. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, założyliśmy również własną szwalnię, dzięki której jesteśmy w stanie podejść indywidualnie do wymagań klienta. Powierzając w nasze ręce swoją odzież w celu naniesienia nadruku, możecie być Państwo pewni, że zrobimy wszystko aby spełnić Państwa wymagania.

2. Doświadczenie.
Nasza młoda kadra, to zespół ciągle rozwijających się specjalistów w swoim fachu. Wyróżnia nas kreatywność i chęć pójścia wraz z rozwojem technik nadruków do przodu. Nadruki na odzieży wykonujemy już od ponad dekady. Jest to nasze największe zamiłowanie, dzięki czemu do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

3. Czas realizacji.
Czas realizacji jest przede wszystkim uzależniony od metody druku i ilości zamówionych produktów. Staramy się jednak wykonywać zlecenia od razu po ich otrzymaniu, a wysyłka trwa standardowe 2-3 dni robocze. Na naszej stronie e-nor.pl znajdziecie Państwo konfigurator koszulek, dzięki któremu podany nam zostanie przybliżony czas realizacji.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez:
Telefon: 795 423 442
Telefon stacjonarny: 89 533 16 14
WWW: https://e-nor.pl/
E-mail: buszkens@o2.pl
Zapraszamy również do naszego sklepu Nadruk Od Ręki, który znajduje się na ulicy Boenigka 7C w Olsztynie.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5