Janczar.pl - doświadczenie połączone z pasją

2021-04-22 07:45:54 (ost. akt: 2021-04-22 07:46:39)   Artykuł sponsorowany
Szukasz profesjonalnego serwisu samochodowego, który zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie? Jeśli tak, rozwiązaniem Twojego problemu może okazać się firma Janczar.pl. Dlaczego? Otóż serwis ten posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie motoryzacji, jeśli zatem jesteś zainteresowany, zachęcamy do dalszej lektury.
Zakres usług serwisu Janczar.pl
Jak łatwo się domyślić, jest to firma, która zajmuje się naprawą drobnych usterek oraz poprawek wizualnych. Wszystkie zlecenia są wykonywane w stu procentach zgodnie z poleceniem klienta. Oddając swoje auto w ręce pracowników Janczar.pl możesz mieć pewność co do tego, że podejdą do Twojego auta w sposób indywidualny. To właśnie wyjątkowe podejście do klienta wyróżnia firmę Jantar na tle konkurencji. Wśród usług wykonywanych przez firmę znajduje się: naprawa oraz montaż i sprzedaż szyb samochodowych do wszystkich typów aut, montaż klimatyzacji oraz serwis klimatyzacji samochodowej, zakładanie folii na szyby w samochodzie, ogrzewanie postojowe a także wymiana oleju. Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki opis usług wykonywanych przez firmę Janczar.pl

Wymiana i serwis szyb samochodowych
Każdy kto jest w posiadaniu samochodu z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że usterki bądź konieczność wymiany szyb w aucie, zdarzają się stosunkowo rzadko. Właśnie dlatego tak trudno jest znaleźć profesjonalistę, który będzie w stanie zrobić to w odpowiedni sposób. Wymiana szyby w aucie to zadanie, które należy powierzyć osobie odpowiednio wykwalifikowanej. W przeciwnym razie, usługa ta może zakończyć się niezgodnie z oczekiwaniami. Jeśli chodzi o serwisowanie szyb, należy wykonywać je regularnie, by zapobiec ewentualnym uszkodzeniom. W firmie Janczar.pl możesz liczyć na profesjonalną pomoc oraz szybkie wykonanie usługi, dzięki czemu Twoje auto będzie gotowe do jazdy już w kilka lub kilkanaście dni.

Przyciemnianie szyb
Jeśli jesteśmy w temacie szyb, warto jest wspomnieć o tym, że wśród usług znajdujących się w ofercie firmy jest również ich przyciemnianie. Przyciemnianie szyb to stosunkowo popularny zabieg, który ma na celu zminimalizowanie promieni słonecznych wpadających do samochodu. Zabieg ten często jest również traktowany jako czynność mająca poprawić estetykę samochodu. Przyciemnianie szyb może odbywać się na dwa sposoby, wyróżnia się bowiem przyciemnianie za pomocą folii lub też przyciemnianie piecowe. Pierwsza metoda polega na przyklejeniu specjalnej folii, na powierzchnię szyby. Co ważne przed rozpoczęciem aplikacji, folia musi być odpowiednio przygotowana, a szyby samochodowe odtłuszczone. Piecowe przyciemnianie szyb, polega na nałożeniu warstwy tlenków tytanu. W tym przypadku szyba powinna być wygrzana w wysokiej temperaturze. Do tego celu wykorzystuje się piec technologiczny. Podstawową różnicą między tymi metodami jest to, że przyciemnianie za pomocą folii jest zabiegiem odwracalnym, w przeciwieństwie do przyciemniania piecowego.

Montaż i serwis klimatyzacji
Trudno jest sobie dzisiaj wyobrazić komfortową jazdę bez klimatyzacji. Auto klima stała się bowiem niemal podstawowym wyposażeniem nowych samochodów. Wiele osób już zapomniało, jak to jest poruszać się autem wyposażonym jedynie w nawiew. Choć klimatyzacja jest bardzo dużym udogodnieniem, należy pamiętać o jej regularnym serwisowaniu. Jeśli wnętrze Twojego samochodu nieprzyjemnie pachnie, a szyby parują, to może być znak, że Twoje auto potrzebuje serwisu klimatyzacji. Regularne odgrzybianie oraz czyszczenie, może pomóc Ci zapobiec kosztownej wymiany klimatyzacji.

Ogrzewanie postojowe
Ogrzewanie postojowe to bardzo ważny element auta. Jest to jednostka niezależna od pracy jednostki napędowej system ogrzewania silnika. Jest to bardzo przydatna opcja, jednak co ciekawe nie należy ona do standardowego wyposażenia samochodu osobowego. Praca systemu ogrzewanie postojowego polega głównie na użyciu układu chłodzenia oraz wentylacji do podgrzania silnika oraz wnętrza auta, bez konieczności włączenia silnika. Jeśli zatem Twoje auto nie posiada systemu ogrzewania postojowego i chcesz je w niego wyposażyć, możesz zrobić to w firmie Janczar.pl.

Dlaczego Janczar.pl w Olsztynie?
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna w dzisiejszych czasach jest jakość wykonywanych usług. Firma Janczar.pl to przede wszystkim doskonale wykwalifikowany zespół pracowników, który wykonuje swoją pracę nie z konieczności, a z pasji.
Wszystkie zlecenia są wykonywane z największą dokładnością oraz dbałością o szczegóły. Samochody stały się dziś nieodłącznym elementem życia codziennego, nie ma zatem nic dziwnego w tym, że coraz więcej osób poszukuje dobrego specjalisty. Jeśli zatem mieszkasz w Olsztynie lub okolicy, postaw na Janczar.pl, a z pewnością nie będziesz żałował.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5