Zainwestuj w mieszkania w najlepszych lokalizacjach w Olsztynie

2020-11-26 13:54:37 (ost. akt: 2020-11-30 14:44:08)   Artykuł sponsorowany
Inwestowanie w nieruchomości to aktualnie najlepsza opcja lokaty środków finansowych.

TO NAJLEPSZY CZAS NA INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI


- Dlaczego warto kupić mieszkanie właśnie teraz? Bo to najbardziej bezpieczna i pewna lokata kapitału, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo środków finansowych większe niż na giełdzie. Biorąc pod uwagę nieatrakcyjne oprocentowanie lokat i wysoką inflację, to także najlepsza ochrona zgromadzonych oszczędności przed utratą ich wartości. A jeśli przy zakupie mieszkania chcemy wesprzeć się kredytem, teraz jest to najbardziej opłacalne. Z uwagi na nieatrakcyjne oprocentowanie i niski WIBOR banki oferują dziś tanie kredyty mieszkaniowe. – mówi Anna Szymczak, Prezes Zarządu IPB. - To tylko kilka powodów, dla których właśnie teraz warto inwestować w nieruchomości.

SPRAWDZONY DEWELOPER = BEZPIECZNA LOKATA


Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane jako firma z ponad 50 letnim doświadczeniem w branży budowlanej i ponad 20 letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej to sprawdzony deweloper, który od zawsze stawia na wiarygodność, stabilność, rzetelność i terminowość. Ponadto duże branżowe i kompleksowe doświadczenie biznesowe w połączeniu z dużym kapitałem Holdingu IPB zapewnia jeszcze większą stabilność oraz perspektywy rozwoju. – mówi Anna Szymczak. - To wszystko gwarantuje bezpieczeństwo środków finansowych naszych Klientów i dlatego warto zainwestować swoje środki finansowe w bezpieczny zakup mieszkania właśnie od IPB. Bo zadowolenie, spełnienie, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa Klientów, to dla nas największa wartość.

Przez ponad 20 lat IPB zrealizowało ogółem w systemie deweloperskim ponad 3 tys. mieszkań w różnych lokalizacjach na terenie Olsztyna, Iławy, Bartoszyc i Malborka. Ponad 3 tys. Klientów, którzy zaufali marce IPB, to najlepsza rekomendacja dla dewelopera.

IPB LIDEREM BUDOWNICTWA WARMII I MAZUR


Firma otrzymała też niedawno zaszczytny tytuł „WZOROWA FIRMA 2020 – LIDER BUDOWNICTWA WARMII I MAZUR”. Zdobycie podwójnego tytułu w tych trudnych realiach rynkowych i w dobie wszechobecnej pandemii zyskuje na sile i nabiera jeszcze większego znaczenia. Co dla IPB oznacza bycie liderem w branży budowlanej?

W czasach ciągłej niepewności, niepokoju i zmian gospodarczych dotychczasowy sposób pojmowania „lidera” już nie wystarcza. – mówi Anna Szymczak. - Bycie „liderem” we współczesnym biznesie jest dużo bardziej złożone. Lider to firma, która posiada umiejętność kreowania własnej przestrzeni gospodarczej do rozwoju i ma pomysł i odwagę aby się zmieniać. To firma, która odnalazła swoje miejsce w branży, z dużym bagażem historii, ale wciąż z bardzo dalekim horyzontem dalszego rozwoju. Aby utrzymać pozycję na rynku zwłaszcza w tak trudnym i specyficznym czasie trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie, błyskawicznie reagować i zmieniać się. My zawsze tworzymy plany wybiegające w przyszłość, ale musimy być stale gotowi, żeby je zmieniać, modyfikować i dostosowywać do aktualnych warunków panujących na rynku. To właśnie dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych pozwala nam bezpiecznie funkcjonować na rynku i bezpiecznie patrzeć w przyszłość. Dlatego właśnie udało nam się osiągnąć pozycję Lidera w branży budowlanej i pożądanego partnera w biznesie. Natomiast tytuł „Wzorowa Firma 2020 – Lider Budownictwa Warmii i Mazur” przyznany przez kapitułę konkursu i forum niezależnych ekspertów jest dla nas bardzo cennym branżowym wyróżnieniem, które dodatkowo umacnia wizerunek marki IPB w oczach klientów, potwierdza skuteczność realizowanej strategii i motywuje nas do dalszej pracy.


UKIEL APARTAMENTY – UNIKATOWA WIZYTÓWKA


IPB stawia na ciągły rozwój działalności deweloperskiej i wchodzi na zupełnie nowe rynki. Budując mieszkania, spółka odpowiada na potrzeby rynku mieszkaniowego zarówno z sektora popularnego, jak i o podwyższonym standardzie. Przykładem tej drugiej kategorii jest jej najnowsza realizacja – „Ukiel Apartamenty”. To niezwykłe połączenie klasyki, elegancji, kameralności i nowoczesnych rozwiązań. Całość okraszona imponującymi przeszkleniami, dużymi tarasami, a to wszystko zharmonizowane bliskością jeziora i otaczającej zieleni. Brzmi jak projekt idealny? Taka jest właśnie ta inwestycja.


DESIGNERSKIE CZĘŚCI WSPÓLNE


Budynki realizowane przez IPB wyróżniają m.in. designerskie i unikatowe klatki schodowe.
– Tworząc przestrzenie do życia, przywiązujemy uwagę do detali oraz wysokiej jakości wykonania. To wyróżnia nasze realizacje. - mówi Prezes Zarządu IPB - Z myślą o komforcie naszych Klientów dbamy o unikatowy wygląd części wspólnych budynków. Inni aranżują przestrzeń wokół budynków a my oferujemy piękne, designerskie klatki schodowe, które dają mieszkańcom poczucie wyjątkowości, elegancji i prestiżu.

NAJLEPSZE LOKALIZACJE W OLSZTYNIE


Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o. aktualnie prowadzi działalność deweloperską w 8 różnych lokalizacjach na terenie Olsztyna, Iławy, Malborka i Kwidzyna i posiada w ofercie ogółem około 600 lokali (mieszkania, garaże i lokale usługowe). IPB to jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych na rynku olsztyńskim, który aktualnie oferuje lokale w czterech najlepszych lokalizacjach w Olsztynie:
1. „Rezydencja Vintage” przy ul. Pstrowskiego/Kasprzaka/Sikorskiego
2. „Ukiel Apartamenty” przy ul. Bałtyckiej (nad Jez. Ukiel)
3. „Olimpijskie Ogrody” przy ul. Bydgoskiej
4. „Osiedle Przylesie” przy ul. Borowej /lokale usługowe/
Wszystkie osiedla budowane przez IPB cechuje dogodna lokalizacja i funkcjonalność mieszkań. Już na etapie zakupu gruntu wybierane są takie lokalizacje, które gwarantują realizację inwestycji z pełną infrastrukturą i w przyjaznym otoczeniu. Firma dba o funkcjonalność oferowanych mieszkań a potrzeby Klientów są inspiracją do realizacji jeszcze bardziej atrakcyjnych i  zaawansowanych technologicznie projektów mieszkaniowych.


Biuro Dewelopera „IPB” Sp. z o.o.
Olsztyn, Al. Obrońców Tobruku 15 lok. nr 5
Tel. 695 250 787, 603 607 393
www.ipbilawa.com.pl

Sprzedaż mieszkań:2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5