PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA - NABÓR NA ROK 2020/2021

2020-07-10 12:57:41 (ost. akt: 2020-07-10 12:43:04)   Artykuł sponsorowany
Wybór przedszkoła i szkoły to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Przy jej podejmowaniu warto zaufać profesjonalistom.

Wybór przedszkoła i szkoły to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Przy jej podejmowaniu warto zaufać profesjonalistom.

Autor zdjęcia: pixabay.com

Dwie placówki edukacyjne: Szkoła Podstawowa nr 11 im. Hieronima Skurpskiego oraz Publiczne Przedszkole nr 16 w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 8, prowadzone przez Stowarzyszenie Oświatowo-Edukacyjne „Przyjaciele Nauki na Warmii” LOG –WARM ogłosiły nabór na rok szkolny 2020/2021. Są to placówkami publiczne i nieodpłatne, działające na prawach publicznych.

https://m.wm.pl/2020/07/orig/logo-log-warm-v2-635785.jpg

Szkoła, bez rejonu i czesnego, mieści się w stu letnim zabytkowym budynku, gdzie historia miesza się ze współczesnością.
Funkcjonujemy w trybie jednozmianowym. Do dyspozycji uczniów są przestrzenne korytarze, gabinety przedmiotowe i sale wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, tablice interaktywne, komputery oraz kompleks sportowy: dwie sale gimnastyczne, sala gier - tenis stołowy, sala do gimnastyki korekcyjnej i sportów walki oraz tańca. Nauka prowadzona jest metodą projektu bez tradycyjnych prac domowych z indywidualnym podejściem do dzieci. Klasy ogólne tworzone są dla dzieci o wszechstronnych zainteresowaniach: sportowych, artystycznych, informatycznych.
Język angielski to język wiodący, a od klasy IV drugim językiem obcym jest niemiecki. Realizujemy program współpracy międzynarodowej: Erasmus+ i eTwinning. Zajęcia pozalekcyjne: fizjoterapia na wesoło, piłka nożna, taekwondo, zapasy, badminton, robotyka, szachy, koła rozwijające zainteresowania przedmiotowe, artystyczne oraz sportowe prowadzone są przez nauczycieli, specjalistów, instruktorów i trenerów.

Nasza własna kuchnia ze stołówką serwuje dwudaniowe obiady. Zapewniamy opiekę w świetlicy, która jest czynna w godzinach 6.15 - 17.00. Monitoring wewnętrzny i zewnętrzny oraz fachowa pomoc psychologiczno-pedagogiczna to bezpieczeństwo naszych uczniów. Rozwijamy talenty: muzyczne, wokalne , artystyczne przyrodnicze, językowe. Gramy w szachy, bawimy się w teatr, survival. Działamy też charytatywnie.- brak wpisowego i czesnego
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta zajęć dodatkowych: szachy, zajęcia taneczne (zumba, salsa, hip-hop), rytmika, zajęcia teatralne, taekwondo, karate, domifika, zajęcia korekcyjne
- angielski w podstawie programowej
- bezpłatne zajęcia logopedyczne dla dzieci od 4 rż.
- bezpłatne wsparcie psychologa dla dzieci i rodziców
- 2 place zabaw, w tym jeden z ogrodem o powierzchni ponad 4000 mkw
- siłownia zewnętrzna dla rodziców
- własna smaczna kuchnia, dostosowująca jadłospis do indywidualnych potrzeb dziecka
- wspaniała atmosfera
- liczne imprezy wewnątrzprzedszkolne
- wycieczki, warsztaty
UWAGA: opłaty jak w przedszkolu miejskim

Publiczne Przedszkole jest czynne 12 godzin (w godz. 6:00-18:00).
Nasze zalety to:


https://m.wm.pl/2020/07/orig/awp-635783.jpg

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5