Wraca pchli targ

2020-05-04 10:09:09 (ost. akt: 2020-05-04 11:11:57)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Działalność wznawia pchli targ na olsztyńskim Zatorzu. Będą jednak pewne ograniczenia.
Pchli targ otwarty zostanie w najniższą niedzielę, 10 maja. Jak czytamy w komunikacie, pierwszeństwo będą miały stoiska z sezonowymi kwiatami, sadzonkami drzew ozdobnych i owocowych oraz z płodami rolnymi i żywnością.

Przy stoisku będą mogły przebywać 4 osoby utrzymujące dystans między sobą, a każdy klient zgodnie z obowiązującym zarządzeniem musi zakrywać usta i nos. Co jeszcze się zmieni?

Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (4 maja) wydaniu m.in.

Galeria Handlowa w EłkuWreszcie ludzie wrócą do pracy
Dziś w całej Polsce otwarto galerie handlowe. Powolne odmrażanie gospodarki kieruje nas w stronę normalności. Zmiany będą wprowadzane małymi krokami. Wiele osób cieszy się z powrotu do pracy, wiele podkreśla, jak ważne są środki bezpieczeństwa.

Beata i Andrzej GóralewscyMaseczka nie ukryje szczęścia
Ślub w maseczkach ochronnych? A dlaczego nie? Żadnych wątpliwości nie mieli Beata i Andrzej Góralewscy. — Nie żałujemy, że nie było wielkiej ceremonii i tak planowaliśmy kameralną. Nie to jest dla nas najważniejsze — mówi młoda para.

Jarosław Jar ChojnackiPotem będzie wyścig szczurów
Koncert, na którym Jarosław Jar Chojnacki grał i śpiewał do pustej widowni, zostanie w jego pamięci na zawsze. — Może słowo traumatyczny byłoby za mocne, ale był dla mnie wyjątkowym przeżyciem — mówi artysta.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5