Gwiazdkowy Brzdąc: Zuzia Rarak

2019-11-14 09:12:01(ost. akt: 2019-12-01 12:26:00)

Autor zdjęcia: arch. rodzinne

- Moja córka to dziecko bardzo wesołe i uśmiechnięte - pisze tata 4-letniej Zuzi Rarak z Olsztyna. - Można powiedzieć, że to mały rozrabiaka, który ma w sobie dużo energii. Uczęszcza też do przedszkola, z czego my rodzice bardzo jesteśmy dumni.
Czekamy na kolejne zdjęcia Państwa pociech w zimowej scenerii! Mały zwycięzca trafi na okładkę Naszego Olsztyniaka. Zapowiada się świetna zabawa.

Dzieci są rożne: nieśmiałe, spokojne albo energiczne i żywiołowe. Bez wyglądu na to, jakie są, jedno jest pewne: są największymi skarbami dla swoich rodziców. Nic dziwnego, że rodzice chcą się nimi chwalić. Dlatego portale społecznościowe są zapełnione zdjęciami pociech. I choć mówi się, że w internecie nic nie ginie, prawda jest zupełnie inna! Życie posta zamieszczonego na portalu społecznościowym jest bardzo krótkie i ulotne.

Nikt z nas nie pamięta, jakie zdjęcie dodał na Facebooku miesiąc temu. Dlatego warto zdjęcia wywoływać i wkładać do rodzinnego albumu. Tylko kto w dzisiejszych czasach ma na to czas? My oferujemy wspaniałą zabawę, która zostanie pamiątką na całe lata. Dlatego jak co roku startujemy z lubianym przez naszych czytelników plebiscytem Zimowy Brzdąc 2019.

Aby Wasze dziecko wzięło w nim udział trzeba wysłać jego zdjęcie na adres: redakcja@gazetaaolsztynska.pl.
Mała laureatka lub laureat pojawi się na okładce „Naszego Olsztyniaka” 20 grudnia!

To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Taki, który nigdy się nie znudzi. I który będzie pamiątką na lata. Mały zwycięzca po latach na pewno podziękuje nam, że sprawiliśmy mu taki prezent.

Dziecko zawsze fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Ma w sobie wyjątkowy urok. Nieważne, czy utrwaliliście je państwo w momencie jak lepi bałwana czy jak zjeżdża na sankach. Nie ma jeszcze śniegu? Nic nie szkodzi. Może uchwycić moment, kiedy na niego czeka? Kiedy patrzy z tęsknotą za okno?

Nasza akcja Zimowy Brzdąc co roku cieszy się popularnością. Dostajemy mnóstwo zdjęć. Mamy nadzieję, że i tym razem zechcą państwo się pochwalić zdjęciami swoich pociech. To nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim pamiątka na lata. To akcja, która buduje więzi rodzinne i wzmacnia relacje, bo przecież cała rodzina solidarnie walczy o zwycięstwo swojej pociechy.

Czy nie jest przyjemnie, siedząc wspólnie przy stole, sprawdzać ranking? Motywować się i wspierać? Zaangażować dawno niewidzianą rodzinę do wspólnej akcji? Może dzięki naszemu plebiscytowi zadzwonią państwo do cioci, z którą nie mają kontaktu od lat? Odświeżą relacje i zbudują mocniejsze więzi?

Zimowy Brzdąc to akcja, która łączy, a nie dzieli. To czas na wspólne wybieranie odpowiedniego zdjęcia, na rozmowy i na wspomnienia. Skłania do refleksji i wspólnego spędzania czasu. Rodzice zimowych brzdąców z poprzednich edycji często powtarzali, że razem z dzieckiem wybierali zdjęcie do konkursu. A przy tym rodziły się wspomnienia. — Dzięki tej akcji na nowo zbliżyliśmy się do siebie — mówili.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać:
>>>zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystania wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu,

>>>akceptację postanowień regulaminu
(Zgadzam się na wykorzystania przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu);

>>>imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu do kontaktu.
Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatów i opublikowania wyników.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 9.11.2007 roku i zamieszkałe na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019. Adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl

Głosowanie trwa do 15 grudnia 2019 roku.


Regulamin: kliknij tutaj


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5