Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w Olsztynie

2019-10-02 10:12:23(ost. akt: 2019-10-02 10:43:45)
Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W związku z przebudową ulicy Towarowej w Olsztynie w dniach 3-10 października, kierowcy muszą liczyć się z kolejnymi zmianami organizacji ruchu na poszczególnych odcinkach drogi.
Wykonawcy zadania inwestycyjnego pn. „Budowa DK 51 w Olsztynie na odcinku od skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Leonharda do węzła Wschód (S51)” informują, iż w dniach od 03 października (czwartek) godz. 7:00 do dnia 05 października (sobota) godz. 9:00 planowane jest wprowadzenie czasowej organizacji ruchu.

Na odcinku ul. Towarowej od skrzyżowania z ul. Leonharda do skrzyżowania z ul. Składową (na wysokości „Agroma”) nastąpi wyłączenie prawego pasa na potrzeby zapewnienia bezpiecznej pracy pracowników.

Uwaga: wprowadzenie organizacji uzależnione jest od warunków pogodowych.

Planowane jest także wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu na ul. Leonharda od skrzyżowania z ul. Pana Tadeusza do skrzyżowania z ul. Towarową. Planowane jest układanie warstwy ścieralnej na ciągu głównym ulicy Leonharda. Niniejsza organizacja ruchu będzie wprowadzana w kliku etapach. Początek wprowadzania nastąpi ok godziny 17:00-18:00 w dniu 4 października (piątek).

Przewiduje się stopniowe zamknięcie jezdni prawej od ul. Pana Tadeusza wraz z wlotem ul. Kołobrzeskiej (przy salonach Komfort), następnie wjazdu do OBI. Prace potrwają do godz. 12:00 w nocy.

W następnym etapie przewiduję się zamknięcie jezdni lewej łącznie z drugim wlotem ul. Kołobrzeskiej i przekierowanie ruchu na jezdnie prawą, a także zamknięcie wjazdu od ul. Towarowej do wczesnych godzin porannych.

Przewidywany termin przywrócenia poprzedniej lub wprowadzenia nowej organizacji: do 10 października.

Źródło: Bezpieczny Olsztyn


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. JA #2798653 | 46.170.*.* 2 paź 2019 14:01

    Tramwaje , które kupiliśmy na drugą nitkę 100mil w błoto system ILTS czyli kamery , które miały nas doić z kasy 120 mil poszło w błoto, Budżet miasta 1,200 MILARDA i zabiera się dzieciom basen zabiera się remont boiska dla dzieci i młodzieży na dajtkach, ale nagrody i premie rozdane. Zabrze budżet miasta 700 milon. czyli prawie połowę i nie zabrano dzieciom basenu , na sport wydawane jest 35 milon złotych , a my prywatnemu właścicielowi Stomilu dajemy 4 mil. Na promocję miasta przez sport co roku wydawaliśmy 300 tyś wiec z kąt te 4 mil dla osoby prywatnej

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

    2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5