Aktywnie nad Ukielem na początek majówki [PROGRAM]

2019-04-23 13:39:24(ost. akt: 2019-04-23 13:44:31)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Zapraszamy was na aktywną Majówkę nad Ukielem w Olsztynie. Przybywajcie całymi rodzinami na CRS Ukiel w środę, 1 maja! Spotykamy się na boisku do koszykówki przy plaży miejskiej. Start o godz. 11!
Sprawimy, by pierwszy dzień maja minął w niezwykłej atmosferze. Będzie aktywnie i zdrowo! To będzie mega odlotowa zabawa na świeżym powietrzu, więc musicie tu być! Będą konkursy i zabawy sportowe.

Zapewnimy maraton zumby z olsztyńskimi instruktorami! Potrwa on trzy godziny i będzie miał charakter charytatywny. Dawkę aktywności zaaplikują wam Gabriela Chmielewska, Joanna Riabczenko, Beata Rosińska oraz Michał Młyński.
- Już za niecałe dwa tygodnie czeka nas kolejna po "Pożegnaniu Lata" fit impreza na świeżym powietrzu. Mowa oczywiście o maratonie zumby na plaży miejskiej, na który gorąco zapraszam wszystkim mieszkańców Olsztyna. Bądźcie pewni, że wyciśniemy z was siódme poty. Gwarantuję dużą dawkę endorfin i energii – przekonuje Gabriela Chmielewska, instruktorka zumby.

Wasze datki trafią do potrzebujących dzieci z Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".
— Wszyscy możemy pomagać, trzeba tylko znaleźć dobry sposób. Maraton zumby jest idealny, bo z tą niesamowitą radością i energią możemy wspólnie zmieniać świat na lepsze. Każdy, kto wrzuci 10 zł wolontariuszom do skarbonki, dostanie naklejkę na koszulkę i wspólnie wytańczymy Kilometry Dobra — mówi Agnieszka Terebiłów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.
To nie koniec aktywnych atrakcji. Będzie strefa aktywności - a w niej jumping Planety Formy, trening Body Perfect, pole dance z Fitnesską, animacje dla dzieci przygotowane przez „Odjazdowe imprezy”, pokazy cheerleaderek z Soltare, tor przeszkód dla najmłodszych i Aktywny Czas Magdaleny Przyborowskiej. Nie zabraknie muzyki - na scenie Kids Rock i koncert Zespołu Babsztyl. Gotowi na porządną dawkę aktywności? Zapraszamy, bądźcie z nami, bo warto! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych. Tu nikt nie będzie się nudził! Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku - https://www.facebook.com/events/339771190006397/.

PROGRAM:
1 maja, CRS Ukiel,
godz. 11 - otwarcie wydarzenia
godz. 11-11.45 - Body Perfect, trening funkcjonalny
godz. 11.45-14.45 - maraton zumby - instruktorzy: Gabriela Chmielewska, Joanna Riabczenko, Beata Rosińska oraz Michał Młyński
godz. 14.45 -15.45 - pokazy Olsztyńska Szkoła Cheerleaders SOLTARE
godz. 15.45-16 - jumping Planeta Formy Fitness Klub
godz. 16-16.30 - animacje Odjazdowe Imprezy
godz. 16.30-17 - KidsRock, zespół muzyczny dla dzieci
godz. 17 - koncert Babsztyl

wokół scenie: animacje dla dzieci - Fitnesska, Aktywny czas - Magdalena Przyborowska Olsztyn, Fundacja "Przyszłość dla Dzieci"

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5