Kortowiada trwa! Sprawdziliśmy, gdzie można szukać zaginionych rzeczy

2018-05-17 11:35:26 (ost. akt: 2018-05-17 11:57:48)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Tegoroczna Kortowiada, czyli wielkie święto olsztyńskich studentów, potrwa do 20 maja. To radosny czas, pełen dobrej zabawy. Niestety, skupieni na muzyce i przyjaciołach, możemy nie zauważyć, że zgubiliśmy cenny dla nas przedmiot. Nie traćmy jednak nadziei. Może on trafić do biura rzeczy znalezionych. Czyli gdzie?
— Na czas Kortowiady, by usprawnić odzyskiwanie utraconych rzeczy, utworzone zostaje Biuro Rzeczy Znalezionych — poinformowała nas Izabela Kołpakowska z KMP w Olsztynie.

Biuro mieścić się będzie przy Centrum Monitoringu UWM w Kortowie przy ul. Oczapowskiego 6.

— Zachęcamy każdego, kto znajdzie porzuconą rzecz, lub coś zgubi podczas Kortowiady, o zgłaszanie się właśnie do tego punktu — mówi Izabela Kołpakowska. I dodaje: — Swoje zagubione przedmioty właściciele będą mogli odbierać jeszcze przez tydzień po zakończeniu juwenaliów.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5