Wakacje w Fabryce Przygód

2018-01-26 17:00:34(ost. akt: 2018-07-18 09:03:45)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Nie w odległej galaktyce, tylko na olsztyńskich Jarotach znajduje się wyjątkowa fabryka... Co się tutaj produkuje? Przygodę! Daj się jej porwać i przekrocz próg magicznego świata, w którym mali odkrywcy zmieniają się w kosmonautów, śmiałych piratów, urocze księżniczki i baletnice. Zapraszamy w podróż po alfabecie Fabryki Przygód!
A jak akcja. Fabryka Przygód to nowoczesna sala zabaw, która powstała z myślą o dzieciach i ich opiekunach. To rodzinna przestrzeń, w której każdy obiekt i zabawka ma za zadanie rozbudzić kreatywność, wyobraźnię dziecka, a jednocześnie angażować jego sprawność fizyczną i intelektualną. Starszaki i maluszki, rodzice i dziadkowe — każdy znajdzie tu coś dla siebie.

B jak bezpieczeństwo. Fabryka przygód to miejsce, w którym dobrze i bezpiecznie bawią się zarówno dzieci starsze, jak i raczkujące maluchy. To z myślą o najmłodszych przygotowany został kącik malucha, a w nim puzzle, duże klocki, zabawki sensoryczne i skoczki. Wszystko po to, aby dzieci mogły ćwiczyć umiejętności motoryczne i koncentrację.


C jak czarujące miejsce. Fabryka Przygód otwiera swoje podwoje przed każdym, kto nie znosi nudy. Można spędzić tutaj czas nie tylko w deszczową pogodę po lekcjach.

K jak knoocker. Tu dopiero maluch sprawdzi celność swoich rzutów. Fabryka Przygód jest jedynym miejscem w Olsztynie, gdzie można skorzystać z takiej interaktywnej rozrywki w postaci mobilnego ekranu do gry, który dzięki nowoczesnej technologii czujników i ultradźwięku łączy ruch z grami komputerowymi. To doskonałe połączenie aktywności fizycznej z nowoczesnymi technologiami.

L jak laboratorium. Dzieci z przyjemnością biorą udział w różnego rodzaju eksperymentach, np. mieszania kolorów. Dostają w dłonie sprzęty laboratoryjne i menzurki. Mogą mieszać, przelewać i oczywiście brudzić się.

M jak malowanie. To przednia zabawa dla każdego. Dzieci używają do tego nawet dłoni.


P jak popkornowa maszyna. Niesamowita, bo potrafi zasysać piłeczki. Tak nazwały ją same dzieci, które uwielbiają się nią bawić.

R jak relaks. Również dla dorosłych. W przestronnym wnętrzu, rodzice mogą napić się wybornej kawy lub czekolady (jest naprawdę pyszna) i wypocząć na wygodnej kanapie. Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń pozwala, by opiekunowie swobodnie podpatrywali zabawę dzieci.

S jak samochodziki. Dla tych, którzy jeszcze nie mają prawa jazdy...Wybierz swój ulubiony samochód i urządź rajd wokół palmowej karuzeli!

U jak urodziny. To doskonałe miejsce na przyjęcie urodzinowe. Fantastyczna atmosfera, salki świecące w ultrafiolecie, warsztaty skręcania balonów, to tylko niewielka część tego, co czeka dzieci. Animatorzy dbają o wyjątkową oprawę wydarzenia, dostarczając niezapomnianych wrażeń jubilatom i gościom.

W jak warsztaty. Doskonałą propozycją, zarówno dla grup przedszkolnych, jak i szkolnych są organizowane warsztaty, np. balonowe czy konstrukcyjne. Ogromne pokłady energii drzemiącej w dzieciach inspirują do łączenia różnych dziedzin nauki. Zajęcia zaprojektowano tak, by wspierać naturalną dziecięcą ciekawość, samodzielne myślenie oraz potrzebę ruchu.

Z jak zabawa. Dzieci mogą szaleć na wyjątkowej palmowej karuzeli. Czeka na nie wielopoziomowa konstrukcja, a w niej ukryte zjeżdżalnie: pontonowa, tubowa, spiralna i falista, spider tower, worki bokserskie i ruchome ściany, mini boisko do gier zespołowych (koszykówka i piłka nożna), armatki oraz trampoliny.


Jeżeli którejś z liter alfabetu brakuje, musisz koniecznie przyjść do Fabryki Przygód, aby uzupełnić alfabet. Zapraszamy!

Fabryka Przygód otwarta jest przez 7 dni w tygodniu, w godz. 10-20.
Znajduje się przy ul. Dolnej 16 (budynek Lech Centrum) na osiedlu Jaroty.
Więcej na stronie: fabrykaprzygod.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5