Turniej Dzikich Drużyn startuje już po raz siódmy! Wysyłajcie zgłoszenia

2017-04-10 09:33:39(ost. akt: 2017-05-08 16:07:47)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Zaczynamy zapisy do VII Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. 10 czerwca boiska w Kortowie zamienią się w arenę wielkich piłkarskich zmagań amatorskich zespół. Wystąpi ponad 50 zespołów. Już teraz gwarantujemy emocje!
Może jeszcze część uczestników ubiegłorocznego Turnieju Dzikich Drużyn wspomina piękne gole, wspaniałe podania i soczyste strzały na bramkę. My tylko przypomnimy, że w 2016 roku nasz turniej odbył się dzień po otwarciu francuskiego Euro 2016.
W tym roku ta impreza również zbiega się z piłkarskim świętem. Siódma edycja naszych rozgrywek odbędzie się bowiem tego samego dnia, w którym reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Narodowym z Rumunią w meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata. Ale spokojnie, zdążycie obejrzeć grę podopiecznych Adama Nawałki. Spotkanie z udziałem Polaków rozpocznie się o godz. 20.45, a nasz turniej rozegramy w godz. 8.30-19.

Spotkania, podobnie jak w latach ubiegłych, dzięki Uniwersytetowi Warmińsko-Mazurskiemu odbędą się na trzech boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Kortowie. Młodzi i trochę starsi piłkarze zmierzą się w czterech kategoriach wiekowych: rocznik 2006 i młodsi (16 zespołów), rocznik 2003 i młodsi (16 zespołów), rocznik 1998 i młodsi (10 zespołów) oraz open (10 zespołów).
Każda drużyna może liczyć maksymalnie dziesięciu zawodników. Oznacza to, że tego samego dnia w jednym miejscu spotka się ponad 50 zespołów, czyli ponad pół tysiąca piłkarzy i — mamy nadzieję — również piłkarek!

Zapisy do rozgrywek zaczynamy już dziś. Potrwają one do 31 maja, a na początku czerwca w siedzibie naszej telewizji internetowej GO TV przeprowadzimy losowanie grup. Zgłoszenia prosimy podsyłać na adres turniej@gazetaolsztynska.pl. W treści należy wpisać nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu kontaktowego. W odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie zgłoszenia i informację o tym, co zrobić dalej.
Udział w turnieju jest oczywiście bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa będzie pobranie i dostarczenie nam dostępnej niedługo na naszej stronie internetowej gazetaolsztynska.pl deklaracji udziału. Bez tego zgłoszenie będzie nieważne!
Jeżeli macie pytania, piszcie do nas na turniejowy e-mail.
mp


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5