Loteria w aurze to szansa na wygranie cennych nagród

2015-09-11 11:01:16 (ost. akt: 2015-09-11 11:03:23)

Autor zdjęcia: Archiwum Aura Centrum

Aura Centrum rusza z nową, wyjątkową akcją promocyjną — Licytacją! Od 4 września do 18 października wszyscy klienci centrum powalczą o wiele cennych nagród. Główną wygraną jest luksusowy samochód Jeep Renegade!
Nowa akcja promocyjna Aura Centrum Olsztyna, za sprawą cennych nagród, wzbudza wiele emocji. By rozwiać wątpliwości czytelników, poprosiliśmy o kilka słów komentarza laureatkę ubiegłorocznej Loterii, która dzięki przypadkowym, jak mówi, zakupom w centrum handlowym stała się posiadaczką nowego mieszkania w centrum Olsztyna.

— 6 grudnia 2014 roku wiele zmienił w moim życiu. Przede wszystkim mam nowe mieszkanie, które trzeba pilnie wykończyć — mówi ze śmiechem pani Kasia. — Gdy przypominam sobie finał i ogłoszenie wyników oraz emocje towarzyszące wygranej, pierwsze, co czułam, to radość. Nigdy nie spodziewałam się, że padnie właśnie na mnie. Zdziwiła mnie też ogromna ekscytacja i wola wygranej u pozostałych uczestników zabawy, choć biorąc pod uwagę, jak cenna była główna wygrana, jest to zrozumiałe. Takie konkursy to naprawdę potężna dawka emocji!

Zapytana o to, co poradziłaby osobom, które wahają się, czy wziąć udział w nowej akcji promocyjnej Aura Centrum Olsztyna, ubiegłoroczna laureatka odpowiada: — Zawsze warto próbować szczęścia, nawet jeśli nie ma się wielkiej nadziei na wygraną. U mnie był to czysty przypadek. Nigdy nie grałam w nic regularnie, po prostu przyjechałam spod Olsztyna na zakupy i wrzuciłam kilka losów do urny. W dniu rozwiązania konkursu coś podpowiadało mi, żeby znów przyjechać do Aury. Opłaciło się!

Nie czekaj więc i już dziś spróbuj szczęścia w Licytacji! Osoba biorąca udział w zabawie powinna zrobić zakupy za minimum 100 zł w dwóch lub trzech sklepach. Za paragon dokumentujący każde wydane 100 zł uczestnik w dniu dokonania zakupów otrzyma na stoisku promocyjnym znajdującym się w atrium na parterze specjalny banknot o wartości 100 aur, uprawniający do licytacji nagród konkursowych. Zadanie polega na uzbieraniu jak największej liczby aurowych banknotów, które podczas dwóch licytacji będzie można wymienić na nagrody. Przypominamy, że w Licytacji można wygrać aż 40 cennych nagród, m.in. tablety, aparaty fotograficzne, telewizory, sprzęt AGD, akcesoria dla dzieci, biżuterię, zegarki oraz nagrodę główną — SUV Jeep Renegade.

Licytacja: najważniejsze daty:
• 27 września — pierwsza Licytacja, podczas której uczestnicy będą mogli w praktyce sprawdzić mechanizm działania akcji
• 2-4 października – dubel, czyli premia specjalna dla uczestników: za każde wydane 100 zł można otrzymać dwa banknoty o nominale 100 aur
• 18 października – licytacja główna, prowadzona przez Krzysztof Ibisza. W puli nagród znajdzie się nagroda główna, tj. Jeep Renegade i wszystkie nagrody pozostałe z pierwszej licytacji
Więcej szczegółów w regulaminie lub u hostess w punkcie obsługi Akcji.

KG

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5