Niecodzienna akcja w Aura Centrum

2015-09-07 16:31:57 (ost. akt: 2015-09-08 09:43:23)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Znudziło Ci się płacenie w kasie złotówkach? Przyjdź jesienią do Aury Centrum, zrób zakupy, wymień paragon na nową walutę i powalcz o wyjątkowe nagrody! Aura Centrum wprowadziła nową, niecodzienną akcją promującą zakupy w swoich sklepach.
Akcja — Licytacja trwa od 4 września do 18 października. Klienci Centrum ponownie będą mieli szansę powalczyć o cenne nagrody, w tym główną — samochód terenowy legendarnej marki jeep renegade! W tym roku jednak to nie los szczęścia będzie decydował o tym, kto zdobędzie najcenniejsze trofeum, lecz systematyczność i odrobina przebojowości.

Zainteresowanie zeszłoroczną loterią Aury Centrum przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. — Postanowiliśmy zatem i w tym roku zaproponować naszym klientom coś wyjątkowego, coś, czego w Olsztynie jeszcze nie było — mówi Dominik Piwek, Dyrektor ds. Marketingu w Balmain Property Management. — Tak zrodził się pomysł kolejnej ciekawej akcji. Niewielu z nas ma w życiu szansę wziąć udział w prawdziwej licytacji, gdzie emocje sięgają zenitu, a walka toczy się o coś, co naprawdę chcemy zdobyć. Mamy nadzieję, że tak właśnie będą się czuli nasi klienci, w trakcie dwóch zaplanowanych zabaw finałowych. Od 4 września każde zakupy w Aura Centrum spełniające reguły akcji, będą zwiększały szanse na sukces w pokonaniu pozostałych licytujących.

Co zatem należy zrobić, aby przystąpić do akcji i zapewnić sobie powodzenie w trakcie licytacji? Mechanizm jest prosty — wystarczy zdobyć jak najwięcej Aur, czyli banknotów Aury Centrum wyprodukowanych specjalnie na potrzeby programu, które będą jednocześnie jedyną wymienną walutą w trakcie dwóch zaplanowanych licytacji. Banknot o nominalne 100 Aur będzie można odebrać u hostess na stoisku promocyjnym po okazaniu paragonów za zakupy w dwóch lub trzech sklepach Aury Centrum na kwotę minimum 100 zł. Każde wydane 100 zł to 100 Aur, a im więcej Aur w portfelu w trakcie licytacji, tym większe szanse na zdobycie upragnionej wygranej.

Jednym słowem Aura rozdaje pieniądze, wystarczy je tylko zdobyć i przystąpić do rywalizacji, a walczyć będzie o co! Na liście znajduje się 40 cennych nagród, a wśród nich tablety, aparaty fotograficzne, telewizory, sprzęt AGD, akcesoria dla dzieci, biżuteria, zegarki oraz nagroda główna samochód jeep renegade.

Akcja — Licytacja: najważniejsze daty:

• 4 września — początek akcji
• 27 września — pierwsza licytacja, podczas której uczestnicy będą mogli w praktyce sprawdzić mechanizm działania akcji i wylicytować część nagród
• 2-4 października — dubel, czyli premia specjalna dla uczestników: za każde wydane 100 zł można otrzymać dwa banknoty o nominale 100 Aur
• 18 października — licytacja główna, prowadzona przez Krzysztof Ibisza. W puli nagród znajdzie się nagroda główna jeep renegade i pozostała część nagród. Regulamin licytacji wraz z listą nagród dostępny jest w biurze Administracji Centrum, Punkcie Obsługi Akcji oraz w siedzibie organizatora.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ewela #1811972 | 31.61.*.* 10 wrz 2015 11:26

    TO TYLKO DLA BOGATYCH BO KOGO STAĆ NA WIELKIE ZAKUPY ABY WYMIENIAĆ PARGONY I LICYTOWAC NIE MOZNA BY BYŁO RZUCIC NA ŁUT SZCZĘŚCIA..SZARY CZŁOWIEK NAWET NIE DOSTANIE SIĘ DO LICYTACJI

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5