Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na rondzie przy Dworcu Głównym [FILM]

2015-08-13 09:23:01(ost. akt: 2015-08-13 10:53:12)
Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.

Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

W nocy z 12 na 13 sierpnia zmieniły się zasady poruszania się w rejonie ronda przy Placu Konstytucji 3 Maja naprzeciwko Dworca Głównego w Olsztynie.
Wszystkie relacje ruchu zostają utrzymane, ale kierowcy jadący ulicą Partyzantów przy Dworcu Olsztyn Główny już na wlocie na rondo będą wybierać kierunek do dalszej jazdy. Skręcając w lewo zostaną poprowadzeni w kierunku ulicy Lubelskiej, a skręcając w prawo — do ulicy Dworcowej i Jasnej.

Kierowcy, dojeżdżając ulicą Dworcową do Placu Konstytucji 3 Maja, z jednego wlotu na rondo będą mieli możliwość skrętu w prawo (w ulicę Lubelską) lub jazdy prosto (w kierunku Dworca Głównego).

Jak z nową organizacją ruchu na rondzie podczas porannego szczytu komunikacyjnego poradzili sobie olsztyńscy kierowcy?


Przypominamy, że całkowicie zamknięty dla ruchu pozostaje wjazd w ulicę Kościuszki. W miejscu wjazdu utworzono przystanki dla pasażerów firm przewozowych.

Źródło: Bezpieczny Olsztyn

Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. fago #1794109 | 81.190.*.* 13 sie 2015 17:59

  Kto wyda pozwolenie na prowadzenie nocnych prac w inwestycji tramwajowej?? Dlaczego od kilku dni przy ulicach Andersa/Berlinga prowadzone są głośne nocne prace do 2 w nocy?? A niedawno kładziono asfalt przez całą noc?? Kto pozwolił na zakłócanie ciszy nocnej?? Przecież ludzie mają na 6 rano do pracy!!! Mam zgłaszać na policję zakłócanie ciszy nocnej?? Kładli asfalt - Ciężarówki jeździly jak szalone, cały czas słychać było pikanie gdy ciężarówki cofały (bo wjeżdżały tyłem od strony skrzyzowania Sikorskiego/Wilczyńskiego) w kierunku salonu Hondy bo tam stała maszyna kładąca asfalt. Teraz co noc ekipa robi przy torowisku wylewając z tych beczek jakiś czarny lepik hałasując przy tym jakimś urządzeniem - jakieś mieszadło czy agregat. Robią tak do drugiej w nocy. Robili w piątek, robili w sobotę robili w niedzielę. Co noc!! Dlaczego nie goniono z robotą gdy prace trwały przy Galerii Warmińskiej, Realu i przy działkach?? Dlaczego wtedy nie pracowano w nocy?? Teraz ludziom pod oknami wzięli się za robotę w nocy. Ludzie wstają o 5 rano do roboty!!!! Kto za to wszystko odpowiada!! Druga sprawa to dlaczego przy tej nocnej robocie przy torowisku pracują rosjanie lub ukraińcy?? Dalaczego nie Polacy? Czy mają pozwolenie na pracę?? Pracują w nocy bo pracują na czarno?? Wtedy wiadomo, że nikt ich nie sprawdzi. Co chwila tylko slychac Wania dawaj... Wania ....(coś tam).. w maszynu. Ciągle coś tam gadają po swojemu. Jak to jest z ich pracą?? Kto ich zatrudnia i dlaczego nie polaków? Może dziennikarze zajmą się tym i zakłócaniem ciszy nocnej!! Ludzie wstają przed 5 rano do pracy!!!! a do drugiej hałasy na budowie!!! Kto nad tym czuwa?? Kto za to odpowiada???

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

  1. 8 #1794106 | 83.6.*.* 13 sie 2015 17:54

   żałosne komentarze żałosnych ludzi

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

  2. imka #1794100 | 217.99.*.* 13 sie 2015 17:31

   Ty jesteś wsiokiem, kupiokiem jeśli tak piszesz. Jestem z podlaskiego i tego sie nie wstydzę, jestem polką z dziada pradziada. A być POLAKIEM to wstyd? Te wszystkie komentarze są poprostu żałosne!

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

  3. jam #1794084 | 178.183.*.* 13 sie 2015 16:54

   Ale niedługo wszystkie kurpsioki i wsioki z Jarot Nagórek Złotych Srebrnych Tęczowych Lasów będą smigać nową Sikorskiego Obiegową i mówić jak teraz im dobrze jaki to Grzymowicz dobry pan jak o was dba i będą ochy i achy i wszyscy zapomną o korkach i będzie pięknie bardzo pięknie

   odpowiedz na ten komentarz

  4. margolcia #1793950 | 88.156.*.* 13 sie 2015 12:59

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. To chyba jakaś kpina, a w ogóle to dwie :) organizacja tego ruchu to jedno, a dziurawa droga to drugie. Przez te tramwaje niejeden mieszkaniec Olsztyna rozwalił sobie zawieszenie (w tym oczywiście ja). Ale Pan G. - pseudo-prezydent ma to głęboko w du*pie. Mam nadzieję, że ta cała inwestycja to będzie jeden wielki niewypał...

  Pokaż wszystkie komentarze (15)
  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5