Warsztaty parkieciarzy w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Głuchych w Olecku

2023-04-04 12:00:00(ost. akt: 2023-04-03 17:35:32)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Archiwum OSWdDG w Olecku

W ostatnim tygodniu marca w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Głuchych im. św. Filipa Smaldone pojawiło się niemałe zamieszanie... A to wszystko z powodu remontu, którego dokonali wspaniali ludzie z warsztatów parkieciarzy.
Z ogromnym wsparciem sponsorów: Blanchon Polska (sponsor główny), Festool Polska Sp. z o.o., Loba-Wakol Polska, Janser Polska, Barlinek, Best Studio Olecko, Kasolik, Klingspor, firma WOODIM udało się odnowić nawierzchnię na dolnym korytarzu w internacie, położyć nową nawierzchnię na korytarzu górnym, położyć panele winylowe w sali integracji sensorycznej, odnowić i zabezpieczyć olejem i lakierem podłogi w sali rytmiki oraz sali gimnastycznej.

Dyrekcja, wraz z pracownikami oraz uczniami Ośrodka pragnie z całego serca podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji tego przedsięwzięcia, w szczególności Panom: Jarosławowi Gawina i Michałowi Sewastianowiczowi. Bez nich remont nie byłby możliwy. Placówka zyskała nowy wygląd, a w nas wszystkich rozkwitła wiara w to, że istnieją Anioły, które zmieniają świat na lepsze. Serdecznie dziękujemy!


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5