Fiesta Latina Show w Olecku

2023-03-21 16:37:40(ost. akt: 2023-03-23 10:21:35)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Teatr Variete Muza w Koszalinie

Smak słodko-pikantnej kuchni, gorące rytmy rozpalającej zmysły samby, to klimat kolejnego widowiska muzyczno-tanecznego przygotowanego przez Teatr Variete Muza w Koszalinie. Czas na Fiesta Latina! Dwugodzinny koncert odbędzie się 15 kwietnia o godz. 18 sali widowiskowej ROK w Olecku.
Przez cały wieczór towarzyszyć będzie energetyczna latynoska muzyka, przenosząca w świat państw takich jak: Kuba, Brazylia, Hiszpania czy Meksyk. Doskonałe widowisko zapewnią soliści oraz tancerki Teatru Variete Muza w choreografiach łączących przyjemność tańczenia ze sztuką uwodzenia.

W programie będziemy mogli usłyszeć m.in. utwory: Quantanamera, Conga, Macarena,Desperado, Copacabana, Balada oraz wiele innych. Nie zabraknie również polskiego akcentu znanego szerszej publiczności! Całości dopełni zespół muzyczny na żywo, pod batutą Jarosława Barów.
Artyści Teatru Muza w Koszalinie zapraszają zarówno starszych słuchaczy, którym z pewnością odświeżą wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, jak również młodszych, gdyż nie zabraknie również współczesnych hitów.
Widowisko jest skierowane dla każdego, nie tylko zwolenników ognistych południowych latynoskich rytmów.

Fiesta Latina Show! Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku, sobota, 15 kwietnia, godz. 18. Bilety na kupbilecik, na ekobilet oraz w kasie kina "Mazur" Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku.

TEATR VARIETE MUZA istnieje na mapie Koszalina od ponad 13 lat. Jesteśmy miejscem spotkań i wydarzeń muzycznych, teatralnych i kulturalnych. W Muzie nagrywane są realizacje telewizyjne tj.teledyski, filmy fabularne, programy telewizyjna. Teatr organizuje równie bale tematyczne tj. bale andrzejkowe, sylwester, bale karnawałowe, jak również wieczorki tematyczne, wystawy.
Odbywają się u nas imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, chrzciny, studniówki, połowinki, eventy firmowe, jubileusze, szkolenia i wiele innych.

Właściciel Teatru Muza Pan Jarosław Barów, który jest również aranżerem, dyrygentem, wirtuozem wraz z artystami teatru współpracował na największych scenach w Polsce z takimi artystami jak: Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Sławek Uniatowski, Kuba Badach, Natalia Kukulska, Beata Kozidrak, Kasia Moś i wielu innych.
Tworzymy niebanalne widowiska, SHOW muzyczne-taneczne, w niesamowitej oprawie na którą składa się scenografia, oświetlenie, stroje.
Nasze produkcje to: ABBA Show, Fiesta Latina, Show Włoska, Rewia Francuska, Anna Anna, Lata 20’ i Lata 30’.
Teatr Muza słynie z nie sztampowych, oryginalnych otwartych na różnorodność produkcji muzyczno-tanecznych.

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5