Jesienny Amatorski Turniej Badmintona

2022-11-07 13:30:46(ost. akt: 2022-11-08 22:57:29)

Autor zdjęcia: Andrzej Gajewski

Turniej został rozegrany w minioną sobotę na hali "Lega" w Olecku w kategoriach open kobiet i open mężczyzn.
Kobiety zagrały systemem „każdy z każdym”, natomiast mężczyźni drogą losowania podzieleni zostali na dwie grupy, gdzie grano systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrano mecze półfinałowe oraz mecz o III miejsce i finał.

WYNIKI:

Kategoria OPEN Kobiet:
Martyna Gajewska – Katarzyna Kiejdo 2:0
Justyna Sawicka – Marta Stankiewicz 2:0
Emilia Przemielewska – Martyna Gajewska 0:2
Katarzyna Kiejdo – Justyna Sawicka 0:2
Emilia Przemielewska – Marta Stankiewicz 2:0
Martyna Gajewska – Justyna Sawicka 2:0
Marta Stankiewicz – Katarzyna Kiejdo 0:2
Justyna Sawicka – Emilia Przemielewska 0:2
Marta Stankiewicz – Martyna Gajewska 0:2
Katarzyna Kiejdo – Emilia Przemielewska 0:2
Kolejność końcowa:
1. Martyna Gajewska 8 pkt. 8:0
2. Emilia Przemielewska 6 pkt. 6:2
3. Justyna Sawicka 4 pkt. 4:4
4. Katarzyna Kiejdo 2 pkt. 2:6
5. Marta Stankiewicz 0 pkt. 0:8

Kategoria OPEN Mężczyzn:
Grupa A:

Michał Ptaszyński – Igor Przemielewski 2:1
Paweł Piotrowski – Bartosz Przemielewski 2:0
Igor Przemielewski – Bartosz Przemielewski 2:1
Michał Ptaszyński – Paweł Piotrowski 1:2
Paweł Piotrowski – Igor Przemielewski 2:0
Bartosz Przemielewski – Michał Ptaszyński 0:2
Grupa B:
Karol Sienkiewicz – Olivier Nartowicz 2:0
Emil Przemielewski – Karol Sienkiewicz 2:0
Olivier Nartowicz – Emil Przemielewski 0:2
Półfinały:
Emil Przemielewski – Michał Ptaszyński 0:2
Karol Sienkiewicz – Paweł Piotrowski 1:2
Mecz o III miejsce:
Emil Przemielewski – Karol Sienkiewicz 0:2
Finał:
Michał Ptaszyński – Paweł Piotrowski 0:2
Kolejność końcowa:
1. Paweł Piotrowski
2. Michał Ptaszyński
3. Karol Sienkiewicz
4. Emil Przemielewski

Dodatkowo rozegrano mini turniej dla dzieci, w którym zagrali:
Bartosz Przemielewski – Igor Przemielewski 0:2
Olivier Nartowicz – Bartosz Przemielewski 0:2
Igor Przemielewski – Olivier Nartowicz 2:0
Kolejność końcowa:
1. Igor Przemielewski 4 pkt. 4:0
2. Bartosz Przemielewski 2 pkt. 2:2
3. Olivier Nartowicz 0 pkt. 0:4

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a trzej najlepsi w każdej kategorii, statuetki, natomiast dzieci dostały upominki przygotowane przez Organizatora.

MOSiR Olecko

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5