Dzień Szpilek w Olecku [FOTORELACJA|]

2022-09-25 18:57:38(ost. akt: 2022-09-26 11:46:05)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Dużo się działo podczas 2. edycji Dnia Szpilek w Olecku. Były m.in.: bieg w szpilkach, zumba w szpilkach, wyprzedaż garażowa, animacje dla dzieci, charytatywny kiermasz ciast, warsztaty tworzenia lampionów, stoisko bookcrossingowe i koncert zespołu Radioaktywni. Podczas imprezy odbyła się zbiórka charytatywna na rzecz Małgorzaty Nikielec, która walczy o zdrowie swoje i swojego syna.
Dzień Szpilek to zainicjowana akcja społeczna, która jednoczy wszystkie kobiety i nie tylko! Jest to także ważna akcja, która wspiera osoby z chorobami nowotworowymi.


Na Placu Wolności trwała Jesienna wyprzedaż garażowa, była zumba w szpilkach z Aleksandrą Łaszczyńską-Zubkowicz, bieg w szpilkach, animacje dla dzieci z Pióropuszem Olecko, charytatywny kiermasz ciast i warsztaty tworzenia lampionów z Handmaderkami z Olecka i okolic, stoisko bookcrossingowe i akcja Uwolnij książkę z półki z Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną w Olecku, darmowa akcja czipowania psów ze Stowarzyszeniem Cztery Łapy Olecko - adopcje psów i kotów.
Imprezę zakończył koncert zespołu Radioaktywni.

Podczas wydarzenia KROK PO KROKU przeprowadził zbiórkę na rzecz Małgorzaty Nikielec, która walczy o zdrowie swoje i swojego syna.

Całe wydarzenie poprowadził Mariusz Makal - DJ Makal

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5