Wielkie emocje na stadionie MOSiR w Olecku [WYNIKI]

2022-09-24 14:04:35(ost. akt: 2022-09-25 17:50:31)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Niemal 150 biegaczy stanęło na starcie XXIX Oleckich Otwartych Biegów dla Dzieci i Młodzieży oraz Dorosłych. Zawody odbyły się na stadionie miejskim w Olecku.
Imprezę oficjalnie otworzyli burmistrz Olecka Karol Sobczak i dyrektor MOSiR Michał Ptaszyński.
Na starcie stanęli zarówno najmłodsi zawodnicy, jak i doświadczeni, którzy w kategorii open pobiegli na dystansie 3 km. Najszybsi na poszczególnych dystansach w danych kategoriach otrzymali medale, a wszyscy uczestnicy dyplomy.


WYNIKI RYWALIZACJI:

Dziewczęta - 100 m (rocznik 2018 i młodsze):
1. Oliwia Ratuszna
2. Klara Nalewajko (SP Sokółki)
3. Adela Zdan (Przedszkole Krasnal Olecko)

Dziewczęta - 200 m (rocznik 2016-2017):
1. Nikola Krzykwa
2. Lilia Grześ (SP 4 Olecko)
3. Zofia Krzywicka (SP 4 Olecko)
4. Zuzanna Piszczek (Przedszkole Krasnal Olecko)
5. Jagna Zdan (SP 4 Olecko)

Chłopcy - 200 m (rocznik 2016-2017):
1. Marcel Woronko (Przedszkole Krasnal Olecko)
2. Feliks Sawicki (Przedszkole Krasnal Olecko)
3. Władysław Masłowski (SP 3 Olecko)
4. Piotr Kasicki (Przedszkole Jedyneczka Olecko)
5. Wiktor Karaś
6. Michał Szmurło (SP 4 Olecko)
7. Piotr Garbień (SP 4 Olecko)
8. Igor Bucki

Dziewczęta - 300 m (rocznik 2014-2015):
1. Hanna Suchocka (SP 4 Olecko)
2. Lena Żychniewicz (SP Sokółki)
3. Amelia Piszczek (SP 2 Olecko)
4. Zofia Wiśniewska (SP 4 Olecko)
5. Apolonia Terepko (SP 4 Olecko)
6. Zuzanna Łopacz (SP 2 Olecko)
7. Malwina Szmyt (SP 2 Olecko)
8. Natalia Matulczyk (SP 1 Olecko)
9. Celina Ptaszyńska (SP 1 Olecko)
10. Alicja Nelwing (SP 2 Olecko)
11. Liliana Domel (SP 1 Olecko)
12. Eliza Milewska (SP 1 Olecko)
13. Nikola Milewska (SP 1 Olecko)
14. Agata Krupińska (SP 4 Olecko)

Chłopcy - 300 m (rocznik 2014-2015):
1. Igor Kaszkiel (SP 4 Olecko)
2. Dominik Okurowski (SP 1 Olecko)
3. Jan Pęcak (SP 2 Olecko)
4. Jakub Lachowicz (SP 2 Olecko)
5. Gustaw Zdan (SP 4 Olecko)
6. Igor Kołodziński (SP 4 Olecko)
7. Alan Krzywicki (SP 4 Olecko)
8. Alan Sokołowski (SP 1 Olecko)
9. Piotr Adam (SP 1 Olecko)
10. AleksanderKrzywiński (SP 4 Olecko)

Dziewczęta - 400 m (rocznik 2012-2013):
1. Nadia Radomska (SP 1 Olecko)
2. Agata Tomczyk (SP 1 Olecko)
3. Maja Piszczek (SP 2 Olecko)
4. Kornelia Nehring (SP 2 Olecko)
5. Aleksandra Choromańska (SP 3 Olecko)
6. Julia Szerel (SP 2 Olecko)
7. Lena Zarzycka (SP 2 Olecko)
8. Anastazja Korejwo (SP 4 Olecko)
9. Alicja Hatalska (SP 2 Olecko)
10. Amelia Suchocka (SP 4 Olecko)
11. Hanna Jeglińska (SP 2 Olecko)
12. Zuzia Markowska (SP 1 Olecko)
13. Amelia Cimochowska (SP 1 Olecko)
14. Amelia Płachecka (SP 1 Olecko)
15. Wiktoria Krzykwa
16. Lenka Bucki
17. Lena Więcko
18. Amelia Milewska (SP 1 Olecko)
19. Nikola Bereśniewicz (SP 2 Olecko)

Chłopcy - 400 m (rocznik 2012-2013):
1. Aleksander Lachowicz (SP 2 Olecko)
2. Aleksander Szałkowski (SP 2 Olecko)
3. Adrian Kulpan (SP 2 Olecko)
4. Ignacy Smoliński (SP 3 Olecko)
5. Filip Kucharewicz
6. Patryk Saczek (SP 4 Olecko)
7. Franciszek Sawicki (SP 1 Olecko)
8. Karol Bielecki (SP 1 Olecko)
9. Aleksander Ferenc (SP 2 Olecko)
10. Mikołaj Jaszczanin (SP 4 Olecko)
11. Aleksander Pęcak (SP 2 Olecko)
12. Julian Przemielewski (SP 1 Olecko)
13. Alan Zarzycki (SP 2 Olecko)
14. Janek Donner (SP 9 Suwałki)
15. Maciej Piszczek (SP 4 Olecko)
16. Paweł Kulbacki (SP 1 Olecko)
17. Alan Kraswoborski (SP 4 Olecko)
18. Tomasz Dzietczyk (SP 4 Olecko)
19. Antoni Grzymkowski (SP 4 Olecko)
20. Antoni Makal (SP 4 Olecko)
21. Alan Żychniewicz (SP Sokółki)
22. Dawid Woronko

Dziewczęta - 600 m (rocznik 2010-2011):
1. Aleksandra Wojciechowska (SP 2 Olecko)
2. Amelia Bomber (SP 2 Olecko)
3. Hania Masianis (SP 1 Olecko)
4. Maria Matulczyk (SP 1 Olecko)
5. Magda Lachowicz
6. Marianna Wasilewska (SP 1 Olecko)
7. Malwina Różańska (SP 3 Olecko)
8. Aleksadra Klepacka (SP 1 Olecko)
9. Amelia Sokołowska (SP 1 Olecko)
10. Ewelina Sitkowska (SP 2 Olecko)
11. Natalia Fiedorow (SP 2 Olecko)
12. Julita Frąckiewicz (SP 1 Olecko)
13. Julia Jarosz (SP 1 Olecko)
14. Oliwia Wasilewska (SP 4 Olecko)
15. Julia Drozdowska (SP 1 Olecko)
16. Tosia Masianis (SP 1 Olecko)
17. Aleksandra Laszkowska (SP 1 Olecko)
18. Mariia Matsyk (SP 1 Olecko)
19. Agata Krzesińska (SP 1 Olecko)
20. Maria Osochocka (SP 2 Olecko)
21. Kasia Bielecka (SP 1 Olecko)
22. Aleksandra Więcko

Chłopcy - 800 m (rocznik 2010-2011)
1. Dominik Piotrowski (SP 1 Olecko)
2. Oskar Woronko (MLKS Czarni Olecko)
3. Marcin Zieliński (SP Kowale Oleckie)
4. Błażej Bielewicz (SP Kowale Oleckie)
5. Filip Drobiszewski (Wigry Suwałki)
6. Marcel Borys (SP 1 Olecko)
7. Oskar Przemielewski (SP 1 Olecko)
8. Gracjan Murawski (SP 1 Olecko)
9. Patryk Kulesza (SP 1 Olecko)
10. Bartosz Leszczyński (SP 1 Olecko)
11. Oleksandr Tvahaliaschili (SP 2 Olecko)
12. Adrian Dziedziach (MLKS Czarni Olecko)
13. Bartosz Augustynowicz (MLKS Czarni Olecko)
14. Patryk Chlebus (SP 1 Olecko)
15. Bartosz Czeszkiewicz (SP 4 Olecko)
16. Hubert Suchocki (SP 4 Olecko)
17. Daniel Pardo (SP 2 Olecko)
18. Kacper Kuźmiński (SP 2 Olecko)
19. Timur Achrcasov (SP 1 Olecko)

b]Dziewczęta - 800 m (rocznik 2008-2009)[/b]
1. Maja Giedrojć (SP 4 Olecko)
2. Zuzanna Dobruch (SP Sokółki)
3. Martyna Kaszkiel (SP 1 Olecko)
4. Wiktoria Niedziejko (SP 1 Olecko)
5. Julia Cendrowska (SP 2 Olecko)
6. Oliwia Bandysz (SP 1 Olecko)
7. Roksana Domoradzka (SP 1 Olecko)

Chłopcy - 1000 m (rocznik 2008-2009)
1. Mateusz Żuryński (SP 1 Olecko)
2. Arkadiusz Rusak (SP Sokółki)
3. Aleksander Kozłowski (SP 1 Olecko)
4. Filip Suchocki (SP 4 Olecko)
5. Bartosz Giedrojć (SP 4 Olecko)
6. Oskar Korejwo
7. Antoni Luberecki (SP Sokółki)
8. Piotr Romotowski (SP 1 Olecko)

Dziewczęta - 1000 m (rocznik 2004-2007)
1. Weronika Jankowska (ZST Olecko)
2. Wiktoria Trofimiuk (ZSLiZ Olecko)
3. Dominika Zubowicz (ZST Olecko)

Kobiety (OPEN) – 3000 m
1. Justyna Adam
2. Ewa Przemielewska
3. Ewa Muster Drażba
4. Marzena Jasińska
5. Emilia Romotowska

Mężczyźni (OPEN) - 3000 m
1. Daniel Bomber (SP 2 Olecko)
2. Przemysław Głowacki (ZSLiZ Olecko)
3. Kamil Przemielewski

Organizator: MOSiR Olecko.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5