Oleccy szachiiści rywalizowali w mistrzostwach województwa

2022-07-11 08:41:17(ost. akt: 2022-07-11 08:49:00)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

Oleccy szachiści uczestniczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w Ełku.
W turnieju wzięło udział 8 reprezentantów MLKS Czarni Olecko: w kategorii chłopców do lat 9: Aleksander Sadłowski, Dariusz Koncewicz, Julian Rant i Bartłomiej Monkiewicz, w kategorii chłopców do lat 11: Igor Dubrowny i Hubert Gościcki, w kategorii chłopców do lat 13 Jan Gościcki, w kategorii chłopców do lat 18: Wiktor Raszkowski.

Wszystkie grupy grały tempem 30 minut plus 30 sekund na posunięcie.

Wyniki: C9 Julian 4,0 pkt i 13. miejsce, Aleksander i Dariusz 3 punkty i odpowiednio 20. i 21. miejsce oraz Bartłomiej 1 pkt. Startowało 27 zawodników.
Julek i Darek zdobyli V kategorie szachowe. C11: Igor i Hubert zdobyli po 3 punkty i zajęli odpowiednio 14. i 16. miejsce. Startowało 19 zawodników.
Hubert zdobył V kategorię szachową. C13: Janek zajął 14. miejsce. C18: Wiktor zdobył 2 punkty i został sklasyfikowany na 7. miejscu (startowało 11. zawodników).