Burmistrz Olecka przyznał nagrody sportowe

2021-12-01 00:02:45 (ost. akt: 2021-12-01 09:25:37)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Burmistrz Olecka Karol Sobczak przyznał nagrody dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym w okresie od 1 września 2020 do 31 sierpnia 2021 roku.
Do 30 września do Urzędu Miejskiego w Olecku wpłynęło 47 wniosków. Po weryfikacji przez powołaną komisję, nagrody przyznano 34 sportowcom.

Nagrodę Burmistrza Olecka za osiągnięte wysokie wyniki w sporcie otrzymują:
1) Amelia Gajewska - nagroda II stopnia;
2) Ada Adamska - nagroda II stopnia;
3) Izabela Ćwirko - nagroda II stopnia;
4) Lidia Panuszko - nagroda II stopnia;
5) Igor Max Szejnoga - nagroda II stopnia;
6) Michał Matyjewicz - nagroda II stopnia;
7) Julia Butkiewicz - nagroda II stopnia;
8) Filip Żurawlew - nagroda II stopnia;
9) Filip Drażba – nagroda II stopnia;
10) Leszek Tarasiuk – nagroda II stopnia;
11) Piotr Gibowicz – nagroda II stopnia;
12) Paweł Jasiukiewicz – nagroda II stopnia;
13) Kinga Kuklińska – nagroda II stopnia;
14) Julia Hołownia – nagroda II stopnia;
15) Filip Maksimowicz – nagroda II stopnia;
16) Andżelika Dobrzyń – nagroda II stopnia;
17) Natalia Hatalska – nagroda II stopnia;
18) Tymoteusz Łukowski – nagroda II stopnia;
19) Władysław Domelewski – nagroda II stopnia;
20) Konrad Dobrzyń – nagroda II stopnia;
21) Nina Szyłkiewicz – nagroda III stopnia;
22) Nikola Jurek - nagroda III stopnia;
23) Maja Jeglińska - nagroda III stopnia;
24) Oliwia Sobczak - nagroda III stopnia;
25) Kacper Kłoczko – nagroda III stopnia;
26) Jan Saulewicz – nagroda III stopnia;
27) Mateusz Gaworski – nagroda III stopnia;
28) Przemysław Murzyn – nagroda III stopnia;
29) Oliver Truchan – nagroda III stopnia;
30) Olaf Tarasiuk – nagroda III stopnia;
31) Maja Dziubińska – nagroda III stopnia;
32) Lena Pskowska – nagroda III stopnia;
33) Dominik Dziedziach – nagroda III stopnia;
34) Julia Milewska – nagroda III stopnia.

Nagrodę dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym otrzymują:
1) Lena Czaplejewicz;
2) Gabriela Wysocka;
3) Oliwia Szydłowska;
4) Antoni Miszczak;
5) Aleksandra Pęcak;
6) Gabriela Domysławska;
7) Wiktor Bondarenko;
8) Rozalia Mikielska;
9) Zuzanna Pęcak;
10) Naila Nowoć;
11) Kornel Olaf Romotowski;
12) Kacper Tomasz Szydłowski;
13) Kacper Barszczewski.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5