Sukces oleckich tenisistów na turnieju w Ostródzie

2021-10-24 23:38:38 (ost. akt: 2021-10-25 00:03:31)

Autor zdjęcia: nadesłane

Oleccy tenisiści zajęli 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej w 62. Finale Turnieju Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym o Puchar Radia Olsztyn. W Ostródzie rywalizowało 175 zawodników z 20 gmin i klubów, w tym 20 reprezentantów gminy Olecko.
Tym razem przedstawiciele oleckiej sekcji tenisa stołowego połączyli siły z doświadczonymi tenisistami stołowymi gminy Olecko, co w rezultacie dało bardzo wysokie 2. miejsce w punktacji zespołowej.

Punktacja drużynowa
1. LZS Ostróda 293.0
2. Olecko 133.0
3. Działdowo 104.0

Skład gminy Olecko: Lena Czaplejewicz, Lena Szyłkiewicz, Gabriela Wysocka ,
Dominika Miezianko, Joanna Łuszczyńska, Marzena Jasińska, Szymon Karczewski, Szymon Karczewski, Tobiasz Brodowski, Jan Saulewicz, Piotr Saliński, Robert Karniej, Andrzej Karniej, Robert Szupieńko, Artur Pajewski, Piotr Fiedorowicz, Paweł Fiedorowicz, Tadeusz Pietrołaj, Józef Polakowski i Zbysław Konopczyński.

Wyniki indywidualne olecczan

Dziewczęta (grupa I)
5-8. CZAPLEJEWICZ Lena (Olecko)
5-8. WYSOCKA Gabriela (Olecko)
9-12. SZYŁKIEWICZ Lena (Olecko)

Chłopcy (grupa I)
9-12. SAULEWICZ Jan (Olecko)
17-24. ORŁOWSKI Michał (Olecko)
25-32. KARCZEWSKI Szymon (Olecko)
25-32. BRODOWSKI Tobiasz (Olecko)

Mężczyźni (grupa II)
5-8. SALIŃSKI Piotr (Olecko)

Kobiety (grupa III)
2. MIEZIANKO Dominika (Olecko)
3. ŁUSZCZYŃSKA Joanna (Olecko)

Obrazek w tresci

Mężczyźni (grupa III)
5-8. KARNIEJ Robert (Olecko)
9-12. BARTNICKI Łukasz (Olecko)

Kobiety (grupa IV+V)
1. JASIŃSKA Marzena (Olecko)

Mężczyźni (grupa IV)
13-16. SZUPIEŃKO Robert (Olecko)
13-16. FIEDOROWICZ Paweł (Olecko)
17-24. FIEDOROWICZ Piotr (Olecko)
25-32. PAJEWSKI Artur (Olecko)

Mężczyźni (grupa V)
5-8. PIETROŁAJ Tadeusz (Olecko)
5-8. KARNIEJ Andrzej (Olecko)
9-12. KARNIEJ Andrzej (Olecko)

Mężczyźni (grupa VI)
9-12 .KONOPCZYŃSKI Zbysław(Olecko)
9-12. POLAKOWSKI Józef (Olecko)




2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5