Wysoka wygrana Czarnych Olecko

2021-10-24 19:46:39(ost. akt: 2021-10-24 20:00:01)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Tym razem Czarni Olecko nie zawiedli i w meczu wyjazdowym z Pojezierzem Prostki wywalczyli komplet punktów. Do przerwy utrzymywał się remis 1:1. W drugiej połowie goście zdobyli 5 goli i cały mecz wygrali 6:1.
Trzy bramki zdobył Kamil Kowalewski. Na listę strzelców wpisali się również Jakub Kozłowski, Robert Szymanowski i Bartosz Gdak.

Skład Czarnych Olecko:
Andrzej Miliszewski - Jarosław Szczęsny, Dawid Kosiński, Bartosz Wiktorzak (Adam Wyszyński), Maciej Kosiński - Jakub Wyszyński (Bartosz Gdak), Krystian Kuźba, Maciej Głódź, Kamil Kowalewski - Jakub Kozłowski - Paweł Astapczyk (Robert Szymanowski).

MKS Jeziorany 1-1 Wilczek Wilkowo

Po 12 kolejkach Czarni Olecko mają na swoim koncie 13 punktów i zajmują 11. miejsce w tabeli ligi okręgowej. Liderem jest Rominta Gołdap, która ma 33 punkty i to właśnie ten zespół będzie kolejnym rywalem Czarnych Olecko. Mecz odbędzie się 30 października o godz. 14.30 w Olecku.