Za nami 28. Otwarte Oleckie Biegi dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

2021-10-09 10:49:44 (ost. akt: 2021-10-09 10:56:28)

Autor zdjęcia: MOSiR Olecko/Fb

84 biegaczy wystartowało w XXVIII Otwartych Oleckich Biegach dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, które odbyły się na stadionie miejskim w Olecku. Niezbyt sprzyjająca aura nie ułatwiała zadania biegaczom, ale nie brakowało zaciętej rywalizacji do ostatnich metrów,

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Dziewczęta – 100 m (rocznik 2015 i młodsze):
1. Dominika Muszyńska (SP 1 Olecko) 22,19
2. Oliwia Burba (Przedszkole Krasnal w Olecku) 24,64
3. Liliana Grześ (SP 4 Olecko) 26,43
4. Martyna Wojciechowska

Chłopcy – 100 m (rocznik 2015 i młodsi):
1. Tomasz Smokowski (SP 3 Olecko) 21,87
2. Miłosz Zawistowski (SP 4 Olecko) 22,21
3. Borys Żurawlew (SP 3 Olecko) 23,43
4. Wiktor Karaś
5. Aleksander Olszewski

Dziewczęta – 200 m (rocznik 2014-2013):
1. Agata Tomczyk (SP 1 Olecko) 42,25
2. Liliana Wasilewska (SP 4 Olecko) 42,70
3. Amelia Chalecka (SP 4 Olecko) 42,80
4. Alicja Ciborowska (SP 4 Olecko)
5. Zuzanna Łopacz (SP 2 Olecko)
6. Zofia Wiśniewska (SP 4 Olecko)
7. Nadia Stasiak (SP 4 Olecko)
8. Lena Wójcik (SP 1 Olecko)
9. Aleksandra Rutkowska (OS SWKK Olecko)

Chłopcy – 200 m (rocznik 2014-2013):
1. Julian Przemielewski (SP Stożne) 41,42
2. Łukasz Burba (SP 3 Olecko) 41,45
3. Paweł Smokowski (SP 3 Olecko) 42,33
4. Piotr Zarzecki (SP 4 Olecko)
5. Franz Ignatowicz (SP 4 Olecko)
6. Igor Domelewski (SP 3 Olecko)

Dziewczęta – 300 m (rocznik 2012-2011):
1. Agnieszka Sławińska (OSS WKK Olecko) 61,45
2. Amelia Bomber (SP 2 Olecko) 61,88
3. Lena Grześ (SP 4 Olecko) 63,04
4. Julia Hołownia (OSSWKK Olecko)
5. Wiktoria Bielska (OSSWKK Olecko)
6. Anna Niewińska (SP 4 Olecko)
7. Lena Stasiak (SP 4 Olecko)
8. Antonina Wysocka (SP 4 Olecko)
9. Anastazja Korejwo (SP 4 Olecko)
10. Zofia Kuberska (SP 4 Olecko)

Chłopcy – 300 m (rocznik 2012 – 2011):
1. Wiktor Derencz (SP 3 Olecko) 56,11
2. Kamil Smokowski (SP 3 Olecko) 56,31
3. Gracjan Murawski (SP 1 Olecko) 57,26
4. Dawid Duchnowski (SP 3 Olecko)
5. Marcel Borys (SP 1 Olecko)
6. Kacper Sowul (SP 3 Olecko)
7. Oskar Przemielewski (SP Stożne)
8. Mikołaj Jaszczanin (SP 4 Olecko)
9. Daniel Macko (SP Świętajno)
10. Maksymilian Ciszewski (SP Świętajno)
11. Bartosz Leszczyński (SP 4 Olecko)
12. Bartosz Czeszkiewicz (SP 4 Olecko)
13. Filip Kościecha (SP 3 Olecko)
14. Karol Duchnowski (SP 3 Olecko)
15. Michał Wiśniewski (SP 4 Olecko)

Dziewczęta – 400 m (rocznik 2010-2009):
1. Maja Giedrojć (SP 4 Olecko) 1:24,10
2. Malwina Różańska (SP 3 Olecko) 1:24,78
3. Amelia Jabłońska (SP 4 Olecko) 1:33,14
4. Nadia Dąbrowska (SP 1 Olecko)
5. Wiktoria Niedziejko (SP 1 Olecko)
6. Magda Sachowicz (SP 3 Olecko)
7. Nadia Tatarek (SP 3 Olecko)
8. Oliwia Wasilewska (SP 1 Olecko)
9. Kornelia Kiczka (SP 3 Olecko)
10. Zofia Sadowska (SP 1 Olecko)

Chłopcy – 400 m (rocznik 2010-2009):
1. Oliwier Zieliński (SP Świętajno) 1:14,28
2. Mateusz Cimochowski (SP 3 Olecko) 1:17,26
3. Szymon Sokalski (SP 3 Olecko) 1:25,40
4. Władysław Domelewski (OSSWKK Olecko)
5. Oskar Korejwo (SP 4 Olecko)
6. Jakub Piskorz (SP 1 Olecko)
7. Aleksander Domelewski (OSSWKK Olecko)

Dziewczęta – 600 m (rocznik 2008-2007):
1. Natalia Tomczyk (SP 3 Olecko) 2:10,98
2. Wiktoria Makowska (SP 2 Olecko) 2:28,05
3. Oliwia Bandysz (SP 1 Olecko) 3:18,23
4. Gabriela Rutkowska (SP 3 Olecko) 3:38,08

Chłopcy – 800 m (rocznik 2008-2007)
1. Konrad Dobrzyń (OSSWKK Olecko) 2:55,49
2. Dominik Witkowski (SP 2 Olecko) 2:58,38
3. Grzegorz Swisłowski (SP Świętajno) 2:58,42
4. Jakub Wysocki (SP 2 Olecko) 3:04,85
5. Jakub Gierak (SP 1 Olecko) 4:25,07

Dziewczęta – 800 m (rocznik 2006 – 2005)
1. Wiktoria Trofimiuk (ZS LiZ Olecko) 3:27,96
2. Aleksandra Plaga (ZSLiZ Olecko) 4:10,73

Chłopcy – 1000 m (rocznik 2006 – 2005)
1. Przemek Głowacki (ZSLiZ Olecko) 3:23,03
2. Szymon Sałaj (ZST Olecko) 3:38,67

Kobiety (OPEN) – 3000 m
1. Marzena Jasińska (SP 4 Olecko) 15:48,04
2. Iwona Wojciechowska

Mężczyźni (OPEN) – 3000 m OPEN
1. Przemek Głowacki (ZSLiZ Olecko) 13:24,37
2. Robert Karniej (SP 1 Olecko) 16:47,28
3. Jan Bagiński (Olecko Biega), Wojciech Jegliński (Olecko Biega) 19:19,19

Wszyscy startujący otrzymali dyplom uczestnictwa, a trzech pierwszych zawodników w każdym biegu uhonorowanych zostało pamiątkowymi medalami.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5