Uśmiechnijmy się do siebie!

2021-07-20 10:37:35(ost. akt: 2021-07-20 12:01:44)   Artykuł sponsorowany
Od czerwca trwa w Olecku „Plener Radosnej Twórczości”.
Za nami warsztaty integracyjne i rozwijające kreatywność. Trwają zajęcia teatralne, wokalne, muzyczne i plastyczne. Przed nami wielka premiera oleckiego widowiska plenerowego – finał naszych twórczych warsztatów. Dopiero co wychodzimy z rzeczywistości obostrzeń i izolacji, i chcemy w tym projekcie uwolnić uśpione pokłady spontaniczności, nacieszyć się sobą nawzajem i widzami. Tu nie ma granic wiekowych.
Najmłodsze uczestniczki to sześciolatki, a najstarsi skończyli już 80 lat. W projekt zaangażowanych jest ponad 50 osób! Wszyscy, których Państwo zobaczą w spektaklu są mieszkańcami Olecka. Barwna, międzypokoleniowa grupa stworzy kolorową scenografię, inspirujący podkład muzyczny i wokalny, i ciekawą teatralną opowieść, która każdemu poprawi humor i naładuje akumulator pozytywnych emocji na długi czas.

Serdecznie zapraszamy na spektakl plenerowy
„Przystanek Letnisko” 25 lipca (w niedzielę) o 22.00 na kamienną półrotundę w parku.

Bądźcie z nami!

Instruktorzy: Bartłomiej Olszewski, Anna Szafranowska, Paweł Borzeński, Krystyna Głębocka, Agnieszka Śnieżyńska, Ewa Matysiuk – Niemczewska.
Wykonawcy: mieszkańcy Olecka.

Projekt realizowany jest przez Fundację Akademia Radosnej Twórczości we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Olecku „Mazury Garbate”, Fundacją Rozwoju Ziemi Oleckiej, Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Oddział w Olecku, Klubem Seniora „Wrzos”.

Serdecznie dziękujemy za pomoc Manufakturze Reklamy BeeBetter, Fundacji LEGA EXPRESS, Studiu Jogi – Odpuszczalnia, Laboratorium Kosmetycznemu „Joanna” i Krzysztofowi Suchockiemu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Olecko.2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5