Widok na mazurską naturę - przyjazną dla oka zieleń, łąki, pagórki - to jeden z atutów inwestycji NOWA WIEJSKA w Olecku.

2021-06-15 08:49:55 (ost. akt: 2021-06-15 15:20:25)
Zlokalizowana na pięknie porośniętym kolorową roślinnością terenie – idealnie wkomponowana w otoczenie.
Każde z mieszkań posiada przestronny taras, z którego widoki nie sięgają zszarzałych ulic i balkonów okolicznych bloków.

Doświadczony Inwestor NOWEJ WIEJSKIEJ nie prześciga się w pomysłach na przyciągnięcie klientów, tylko zapewnia 100% komfort mieszkańcom. Jaki komfort? Zaspokojenie ich potrzeb poprzez zapewnienie takiego standardu, by mogli beztrosko odpocząć.

Obrazek w tresci

Dla każdego kierowcy jest miejsce postojowe- zarówno w hali garażowej, jak i na zewnątrz ogrodzonego terenu - łącznie 78, a wewnątrz budynku znajdują się ustawne i przestronne wnętrza, duże tarasy i ogrody.

Mieszkania tworzone są pod najbardziej wymagające gusta i potrzeby klientów, „są szyte na miarę” z najwyższej jakości materiałów. Zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania:
- ciepłe balkony,
- antywłamaniowe i ognioodporne drzwi,
- okna z systemem click-on,
- przestronna winda,
- ciche wnętrza - poprzez zastosowanie do budowy ścian konstrukcyjnych najbardziej wytrzymałych materiałów z najlepszą na rynku ochroną akustyczną,
- monitoring,
to między innymi one zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort, którego nie znajdą u innych deweloperów.

W budynku znajdą się także bezpłatne miejsca do indywidualnego przechowywania np. sprzętu sportowego - komórki lokatorskie dla każdego z mieszkań.

Mieszkania budowane są pod indywidualne potrzeby każdego klienta - o powierzchni od 30 m2 do 80 m2- z możliwością przygotowania aranżacji i projektów wnętrz – pod klucz.

Ponadto zapewniamy pomoc w wyborze i otrzymaniu kredytu na sfinansowanie mieszkania.

Obrazek w tresci

Z pewnością atutem inwestycji jest jej przemyślana lokalizacja - poza budynkiem wkomponowanym w otaczającą zieleń - mieszkańcy znajdą ciszę i spokój w położonym nieopodal zabytkowym parku wraz z terenami rekreacyjnymi – ścieżki rowerowe, korty tenisowe, basen, stadion lekkoatletyczny i piłkarski, hala sportowa, boiska do siatkówki oraz piaszczyste plaże nad Jeziorem Oleckie Wielkie.

Niedaleko znajduje się centrum miasta, szkoły, przedszkole, szpital i sklepy.

Inwestycja jest w trakcie realizacji, zakończenie budowy 60 mieszkań planowane jest na koniec 2021 roku.

Szczegóły inwestycji na stronie: www.nowawiejska.pl

Biuro sprzedaży- ul. Wiejska 12b, 19-400 Olecko,
tel. 516 200 010

Obrazek w tresci
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5