KLONOVA PARK – WYPOCZYNKOWE OBLICZE OLECKA

2021-05-28 08:10:13 (ost. akt: 2021-05-28 13:04:00)   Artykuł sponsorowany
Klonova Park to wyjątkowe miejsce na mapie Olecka. W sercu Mazur Garbatych, zaledwie 500 m od jeziora Olecko Wielkie, w sąsiedztwie parku pełnego drzew klonowych, na mieszkańców czeka 61 nowych apartamentów z przestronnymi tarasami lub ogródkami. Składający się z 4 segmentów, 3-piętrowy apartamentowiec zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie wielorodzinnym. Niska zabudowa, eleganckie wykończenie, materiały klasy premium, systemy bezpieczeństwa, winda w każdej klatce, ogrzewanie podłogowe, przemyślane wnętrza z panoramicznymi oknami i kameralny dziedziniec z częścią rekreacyjno-wypoczynkową – to zaledwie część udogodnień, które oferuje Klonova Park.

Klonova Park w Olecku to inwestycja deweloperska, która jest urzeczywistnieniem idei tworzenia eleganckich i nowoczesnych mieszkań z poszanowaniem tradycji i dobroczynnego wpływu natury na człowieka.
Rozmawiamy dzisiaj z Panem Michałem Borkowym – Prezesem Zarządu firmy Klonova Park Sp. z o. o., która podjęła się wyzwania polegającego na budowie nowoczesnego apartamentowca w sercu Mazur Garbatych w Olecku.

Panie Michale, skąd wziął się pomysł na rozpoczęcie inwestycji deweloperskiej w Olecku?
Wszystko zaczęło się od pasji. Od wielu lat moją pasją jest sport. Pochodzę ze Śląska ale uwielbiam Mazury. Kilka lat temu zacząłem interesować się nieruchomościami na Mazurach. Dzięki współpracy z biurem WGN Nieruchomości w Olecku przeprowadziliśmy kilkadziesiąt transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości w Olecku i okolicach. W młodości wielokrotnie bywałem na Mazurach, a od kilku lat biorę udział w zawodach triathlonowych. Od 2018 roku regularnie uczestniczę w Garmin Iron Triatholn w Gołdapi a przy okazji spędzam urlop w okolicach Olecka. Uważam, że region Mazur Garbatych jest najpiękniejszym zakątkiem Polski. Wielokrotnie biegałem Wiewiórczą ścieżką, trenowałem do zawodów w jeziorze Olecko Wielkie. Pochodzę ze Śląska i chciałbym posiadać wakacyjny apartament w Olecku.

Obrazek w tresci

I dlatego zdecydował się Pan budować właśnie tutaj?
Poniekąd tak. Sam interesowałem się apartamentami na Mazurach, ponadto zauważyłem, że wielu moich znajomych także szuka takich nieruchomości. Od potrzeby do realizacji. Postanowiłem budować apartamentowiec, pomimo tego że do tej pory mam na koncie budowy bardziej komercyjne. Od lat współpracuję z dużą firmą budowlaną z Pszczyny, która jest generalnym wykonawcą naszych inwestycji.

Czym chciał się Pan wyróżnić na tle innych inwestycji?
Szukając ofert na Oleckim rynku deweloperskim zabrakło mi przestronnych i eleganckich apartamentów stworzonych do komfortowego wypoczynku w sąsiedztwie natury. W porozumieniu z biurem projektowym z Katowic zaprojektowaliśmy stylowy, 3-piętrowy budynek wielorodzinny składający się z 4 segmentów, w których znajduje się łącznie 61 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 32 m2 do nawet 78 m2. Zaprojektowane wnętrza są przestronne, ustawne, doskonale nasłonecznione. Każde mieszkanie posiada własny taras (bardziej przestronny dla ostatniej kondygnacji) albo ogródek (na parterze) oraz komórkę lokatorską. Nasza inwestycja zapewnia kameralne eleganckie klatki schodowe wyposażone w cztery cichobieżne windy. Bardzo istotny był dla mnie komfort mieszkania. Dlatego każdy apartament posiadać będzie ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni z możliwością regulacji temperatury w każdym pomieszczeniu. Trzyszybowe panoramiczne okna zapewniają ciszę i dobre nasłonecznienie, a antywłamaniowe drzwi wejściowe zapewnią bezpieczeństwo. Ponadto części wspólne budynku będą monitorowane.

Obrazek w tresci

Widziałam u Państwa na stronie internetowej informacje o programie „Zamień stare na nowe”, może Pan przybliżyć naszym czytelnikom ideę tego programu?
Oczywiście. Jak już wcześniej wspomniałem od lat współpracuję z biurem nieruchomości WGN w Olecku. Poprosiłem Panią Katarzynę Skowrońską – właścicielkę biura WGN Nieruchomości w Olecku o poprowadzenie sprzedaży mieszkań w inwestycji Klonova Park. Wspólnie wypracowaliśmy pomysł na płynną przeprowadzkę naszych klientów do ich nowych mieszkań. Zaoferowaliśmy pomoc w sprzedaży dotychczas zamieszkiwanego lokum wraz z koordynacją finansowania zakupu nowego mieszkania poprzez przeznaczenie środków ze sprzedaży na zakup mieszkania w Klonova Park.

To faktycznie nowość na naszym rynku. Myślę, że wielu osobom może to pomóc w podjęciu decyzji. A kiedy planuje Pan oddanie apartamentów do użytku?
Zakończenie budowy planowane jest na październik 2022 roku. Wszystkich chętnych zapraszam do biura sprzedaży WGN Nieruchomości w Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32 w celu rezerwacji mieszkań. Myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ja już wybrałem piękny apartament z dużym tarasem na 3 piętrze.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na naszej stronie www.klonovapark.pl
Biuro Sprzedaży – WGN Nieruchomości w Olecku
Ul. Armii Krajowej 32
Tel. 87 520 26 12
Tel. 506 123 200
Tel. 533 533 0722001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5