Lekkoatleci walczyli w Olecku w I Memoriale Romualda Wojnowskiego

2021-05-09 17:37:10 (ost. akt: 2021-05-09 21:45:04)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W niedzielę na stadionie MOSIR Olecko odbył się I Memoriał Romualda Wojnowskiego. Na starcie stanęło 340 lekkoatletów z Warmii, Mazur, Podlasia i Mazowsza. Rywalizacja odbyła się w biegach krótkich i średnich, w konkurencjach rzutowych oraz w skokach.

Inicjatorem i pomysłodawcą zawodów jest Barcin Brynda, trener lekkoatletów z LKS Korab Olecko. Organizatorami zawodów byli: Lekkoatletyczny Klub Sportowy Korab Olecko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku i Warmińsko-Mazurski Związek Lekkiej Atletyki.

WYNIKI I MEMORIAŁU ROMUALDA WOJNOWSKIEGO:

300 m ppł K U16 - Bieg 1
1. ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk (WN) 53.04
2. SALIK Oliwia UKS Technik Augustów (PD) 53.48 PB
3. BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 56.27 PB
300 m ppł K U16 - Bieg 2
1. SZCZOTKA Matylda MKS Juvenia Białystok (PD) 51.12
2. GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik Augustów (PD) 52.64
3. BECZAK Alicja OKLA Ostrołęka (MZ) 59.94
Skok w dal M U16
1. KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice (WN) 5.14 PB
2. MIEDZIAK Alan UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 4.95
3. WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice (WN) 4.74
4. KOSENKO Mykyta UKS Technik Augustów (PD) 4.72
5. BAGIŃSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4.70
6. HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno (WN) 4.59
Skok w dal mężczyzn
1. TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok (PD) 6.67
KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża DNS
Rzut oszczepem M U18 (700)
1. WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol (PD) 44.41
Rzut oszczepem M U16 (600)
1. JAMA Bartosz UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 27.59
Rzut oszczepem K U20 (600)
1. GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo (WN) 28.28 PB
Rzut oszczepem K U18 (500)
1. BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo (WN) 37.31 PB
2. SKOWROŃSKA Amelia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka DNS
Rzut oszczepem K U16 (500)
1. NURKIEWICZ Anna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) 18.13
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
1. PRZYBYSZ Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 11.34
Pchnięcie kulą K U18 (3kg)
1. MARSZELEWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 15.31 PB
2. BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo DNS
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
1. PIERZCHANOWSKA Daria LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 9.01
2. POLKOWSKA Kornelia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 8.24
3. NURKIEWICZ Anna LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 6.91
400 m pł kobiet
1. FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno (WN) 70.28 PB
2. DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno (WN) 70.35
3. SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów (PD) 71.62
KOSZEWSKA Dominika UKS Technik Augustów (PD) DNF
Skok wzwyż kobiet
1. ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol (PD) 1.50 PB
2. KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo (WN) 1.25 PB
Skok wzwyż K U16
1. DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka (MZ) 1.58
2. AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1.40
Skok wzwyż K U14
1. TODRYK Karina UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1.15
2. KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawski DNS
Skok wzwyż M U14
1. PIÓRKOWSKI Jakub LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) 1.40
400 metrów mężczyzn
1. KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok (PD) 50.00
2. LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol (PD) 51.68 PB
3. SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 52.78 PB
800 metrów kobiet
1. TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:18.16
2. DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:22.97
3. ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:31.87
4. ZIELIŃSKA Natalia OKLA Ostrołęka (MZ) 2:44.89 PB
5. KAMIŃSKA Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 3:26.53
HINC Julia KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS
800 metrów mężczyzn
1. DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:57.28
2. JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:58.61
3. SZCZYKOWSKI Daniel UKS Technik Augustów (PD) 1:59.35
4. FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:59.93
5. DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol (PD) 2:00.74
6. JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:05.98
7. MACIOCH Szymon KS Prefbet-Sonarol (PD) 2:10.35
8. CZERNIEWSKI Karol UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 2:32.20
9. ZABIELSKI Mateusz OKLA Ostrołęka (MZ) 2:41.10
BENDYK Maciej KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
1. NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka (MZ) 16.84 PB
2. BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno (WN) 15.93
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
1. RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno (WN) 14.28
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
1. KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno (WN) 17.26 PB
2. AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno (WN) 12.64
3. WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno (WN) 10.97
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
1. KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice (WN) 11.80 PB
2. STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 11.28
3. DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Ostrołęka (MZ) 10.74
4. WÓJTOWICZ Bartosz UKS MOSiR Działdowo (WN) 8.95
5. KOSENKO Mykyta UKS Technik Augustów (PD) 8.92
SKOCZYLAS Arkadiusz UKS Jedynka Bartoszyce DNS
Trójskok kobiet
1. NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo (WN) 12.24
2. JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.68
PRUSIK Alicja OKLA Ostrołęka (MZ) DNS
DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
2000 m przeszkody mężczyzn
1. JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik Augustów (PD) 6:56.98
2. BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok (PD) 7:13.71
JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNF
100 metrów kobiet - Bieg 1
1. KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok (PD) 12.76
2. ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.93
3. CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.00
4. KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.33
5. CHOMIK Marta GUKS Asy Dywity (WN) 13.36
6. JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.40
100 metrów kobiet - Bieg 2
1. PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.60
2. KOPKO Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 13.66 SB
3. GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.76
4. DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol (PD) 13.76 SB
5. SPASZEWSKA Katarzyna GUKS Asy Dywity (WN) 15.02 PB
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
1. TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol (PD) 47.73
2. OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka (MZ) 37.02
3. MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka (MZ) 37.02
4. PRZYBYSZ Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 31.36
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
1. MARSZELEWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 35.14 PB
2. GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka (MZ 3.93
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
1. ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik Augustów (PD) 22.69
2. POLKOWSKA Kornelia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 22.36 PB
3. NISIO Julia OKLA Ostrołęka (MZ) 21.84
4. GRZEGORCZYK Karolina UKS Technik Augustów (PD) 15.00
100 metrów K U16 - Bieg 1
1. MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.11
2. MURACH Maja UKS Atos Woźnice (WN) 13.13
3. TARGOŃSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 13.76
4. DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.98 PB
5. FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.04
6. SOKOŁOWSKA Wiktoria LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 14.24 SB
7. SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.60
100 metrów K U16 - Bieg 2
1. SOKOŁOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 14.10 PB
2. CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik (WN) 14.26 PB
3. SOSNOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.35
4. AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.40 PB
5. GÓRNA Dorota GUKS Asy Dywity (WN) 14.42 SB
6. WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko (WN) 14.43 PB
7. BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.44
8. MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity (WN) 14.50 PB
100 metrów K U16 - Bieg 3
1.JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.71
2. SZULKOWSKA Paulina LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 14.79 PB
3. RADECKA Weronika LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 15.42 PB
4.GOLON Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 15.45
5. BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity (WN) 15.69
6. KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.61 PB
7.GRUCA Hanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 17.69
8. DUDKOWSKA Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
100 metrów K U16 - Bieg 4
1. MUSKAŁA Nikola LKS Korab Olecko (WN) 14.89
2. GURZYŃSKA Julia KS Zamek Kurzętnik (WN) 15.11
3. KORZUN Wiktoria LKS Korab Olecko (WN) 15.41
4. CZERNIEWSKA Hanna UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 15.70
5. ZEBZDA Judyta UKS Sokół Węgorzewo (WN) 17.14
6. LEDOCHOWICZ Marcelina UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 17.84
CZERNIAK Amelia UKS Jedynka Bartoszyce (WN) DNS
ZAREMBA Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
100 metrów K U14 - Bieg 1
1. MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity (WN) 13.93 PB
2. SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo (WN) 14.17 PB
3. TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 14.23
4. TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko (WN) 14.77 PB
5. RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity (WN) 14.85 PB
6. KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.89
7. LITWINOWICZ Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.13
8. PIETRZYK Ewa KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.38
100 metrów K U14 - Bieg 2
1.JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity (WN) 15.40
2. KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.59
3. BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.65
4. KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.85
5. KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.97
6 . HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.07 PB
WIĘCKOWSKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) DQ
KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) DNS
100 metrów K U14 - Bieg 3
1. DĄBROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) 15.34
2. PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.67
3. ROSZKOWSKA Oliwia KS Zamek Kurzętnik (WN) 16.94
4. MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 17.19
5. KOWARA Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 17.73
6. SKWAREK Kornelia UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 18.77
7. SUROWIEC Milena UKS Sokół Węgorzewo (WN) 20.43
NAKIELSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) DNS
100 metrów K U14 - Bieg 4
1. DRABIO Oliwia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 14.74
2. KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko (WN) 15.52
3. ZYŚK Amelia OKLA Ostrołęka (MZ) 15.62
4. CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity (WN) 16.03
5. RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.24
6. MACIEJEWSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.48
7. KOWALEWSKA Nadia UKS Sokół Węgorzewo (WN) 18.03
FURTAK Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
100 metrów K U14 - Bieg 5
1. ZIEJA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.60
2. POŁOMSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.72
3. JAZIC Paula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.86
4. SZANCIŁO Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 17.06
5. ŻYWICKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 17.22
6. WINCZA Hanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 17.38
7. LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 17.44
Skok w dal kobiet
1. NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo (WN) 5.48
2. KOPKO Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 5.00
3. PRUSIK Alicja OKLA Ostrołęka (MZ) 4.82
4. SPASZEWSKA Katarzyna GUKS Asy Dywity (WN) 3.89 PB
DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) DNS
CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) DNS
100 metrów mężczyzn - Bieg 1
1. SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.17
2. OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.38
3. JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok (PD) 11.39
4. DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol (PD) 11.43
5. FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.81
6. PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 11.95
100 metrów mężczyzn - Bieg 2
1. POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.23 SB
2. OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.31
3. KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.51 PB
4. SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 12.87 PB
KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
Skok w dal K U16
1. WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice (WN) 4.76 PB
2. PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice (WN) 4.73 PB
3.MURACH Maja UKS Atos Woźnice (WN) 4.63
4. GOLON Karolina OKLA Ostrołęka (MZ) 4.16 PB
5. KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.06
6. ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik Augustów (PD) 4.06
7. MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity (WN) 3.92
8. TARGOŃSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.62
JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie DNS
NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Ostrołęka DNS
DUDKOWSKA Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo DNS
100 metrów M U16 - Bieg 1
1.KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 12.71
2. PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko (WN) 12.89 PB
3. ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 13.08
4. KRUSZEWSKI Hubert KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 13.10
5. BAGIŃSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo (WN) 13.66
BRODOWSKI Olaf UKS Atos Woźnice (WN) DNS
100 metrów M U16 - Bieg 2
1. GÓRLACZYK Kacper Stefan KS Podlasie Białystok (PD) 12.99
2. SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik (WN) 13.39 PB
3. SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk (WN) 13.89
4. BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik (WN) 14.00 PB
5. GÓRNY Antoni KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.97 PB
BARANOWSKI Jakub UKS Jedynka Bartoszyce (WN) DNS
WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice (WN) DNS
100 metrów M U16 - Bieg 3
1. ŚLIWIŃSKI Łukasz UKS Atos Woźnice (WN) 13.64
2. OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 13.80
3. SIERAKOWSKI Kacper UKS Sokół Węgorzewo (WN) 14.60
4. LEWICKI Norbert UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 15.98
RAWŁYNKIEWICZ Bartosz UKS Jedynka Bartoszyce DNS
GUTTMAN Filip UKS Jedynka Bartoszyce DNS
Skok w dal ze strefy K U14
1. DOBKOWSKA Daria OKLA Ostrołęka (MZ) 4.47 PB
2. JASZCZUR Amelia UKS Atos Woźnice (WN) 4.36
3. DĄBROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 4.18
4. SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4.12
5. DRABIO Oliwia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 4.11
6. CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.10
7. NOSEK Maja UKS Atos Woźnice (WN) 4.06
8. LITWINOWICZ Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.01
9. NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.97
10.TODRYK Karina UKS Sokół Węgorzewo (WN) 3.79
11. ZYŚK Amelia OKLA Ostrołęka (MZ) 3.77
12. PIETRZYK Ewa KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.75
13. SAFIEJKO Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.73
14. POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.63
15. SOBCZAK Paulina LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 3.57
16. HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.52
17. WIĘCKOWSKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.51
18. KOWARA Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.51
19. BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 3.49
20. KOWALEWSKA Nadia UKS Sokół Węgorzewo (WN) 3.23
21. POŁOMSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.16
22. WINCZA Hanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 2.89
FURTAK Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik (WN) DNS
WIERCIŃSKA Nadia LKS Masuria Jęcznik (WN) DNS
ŻEBROWSKA Weronika LKS Masuria Jęcznik (WN) DNS
SUROWIEC Milena UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
NAKIELSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) DNS JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity (WN) DNS
100 metrów M U14 - Bieg 1
1. NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo (WN) 13.95
2. JUREWICZ Adam UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 15.17
3. GIERAK Jakub LKS Korab Olecko (WN) 15.46 PB
4. SZAŁKOWSKI Wojciech LKS Korab Olecko (WN) 16.55
5. DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.56
100 metrów M U14 - Bieg 2
1. DUCHNOWSKI Piotr UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 15.00
2. ŁOBODA Michał UKS Technik Augustów (PD) 15.27
3. AUGUSTYNIAK Piotr UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 15.63
4. BARSZCZ Oskar UKS Sokół Węgorzewo (WN) 16.62
KARWOWSKI Filip UKS Jedyneczka Giżycko (WN) DQ
1500 metrów mężczyzn - Bieg 1
1. KŁOCZKO Kacper LKS Korab Olecko (WN) 4:45.11
2. WALENDYKIEWICZ Tadeusz 1SL Salos Suwałki (PD) 4:49.80
3. PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Ostrołęka (MZ) 4:52.97
300 metrów K U16 - Bieg 1
1. PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 42.43
2. BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 42.54 PB
3. BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice (WN) 44.72 PB
4. JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.31
JASZCZAK Weronika KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS
300 metrów K U16 - Bieg 2
1. SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.03 PB
2. SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.06 SB
3. BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk (WN) 47.17 PB
4. JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik (WN) 47.40 PB
5. EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.78 SB
300 metrów K U16 - Bieg 3
1. ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 46.52 PB
2. ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.61 PB
3. ZARĘBA Oliwia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 50.83
PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) DNS
CZERNIAK Amelia UKS Jedynka Bartoszyce (WN) DNS
300 metrów K U16 - Bieg 4
1. MILEWSKA Karolina UKS Technik Augustów (PD) 49.36
2.OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity (WN) 50.34 PB
3. GRUCA Hanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 52.70
4. CZERNIEWSKA Hanna UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 53.17
ZEBZDA Judyta UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
300 metrów K U16 - Bieg 5
1. WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko (WN) 47.47
2. SOSNOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 48.26
3. MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity (WN) 49.06
4. MUSKAŁA Nikola LKS Korab Olecko (WN) 49.77
5. KORZUN Wiktoria LKS Korab Olecko (WN) 49.88

300 metrów K U16 - Bieg 6
1. ORZOŁEK Maria Anna KS Podlasie Białystok (PD) 48.57
2.TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Ostrołęka (MZ) 49.30
3.GURZYŃSKA Julia KS Zamek Kurzętnik (WN) 49.39
4. KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 57.69
5. LEDOCHOWICZ Marcelina UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 63.04
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
1. KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno (WN) 46.23
2. AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno (WN) 44.35
3. WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno (WN) 32.41 PB
4. WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol (PD) 31.31 PB
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
1. BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno (WN) 41.74
2. NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka (MZ) 41.26
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
1. RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno (WN) 43.34
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
1. DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Ostrołęka (MZ) 41.41 PB
2. STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 35.07 PB
3. WÓJTOWICZ Bartosz UKS MOSiR Działdowo (WN) 34.65 PB
4. KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice (WN) 30.60 PB
5. ŁADA Igor OKLA Ostrołęka (MZ) 29.75
300 metrów K U14 - Bieg 1
1. NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik (WN) 45.88 PB
2. NOSEK Maja UKS Atos Woźnice (WN) 47.73
3. NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.97 PB
4. RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 52.75 PB
5. MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity (WN) 53.29 PB
300 metrów K U14 - Bieg 2
1. KAMOLA Michalina UKS Gimpas Pasłęk (WN) 51.81 PB
2. TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 51.87 PB
3. RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity (WN) 52.21 PB
4. ROSZKOWSKA Oliwia KS Zamek Kurzętnik (WN) 59.87 PB
5. SZANCIŁO Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 59.89
300 metrów K U14 - Bieg 3
1. MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity (WN) 46.61
2. ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn (WN) 50.24
3. KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 53.78
WULTAŃSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) DNS
TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko (WN) DNS
300 metrów K U14 - Bieg 4
1. KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 50.87
2. ŻEBROWSKA Weronika LKS Masuria Jęcznik (WN) 53.22
3. ŻYWICKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 56.87
4. SKWAREK Kornelia UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 59.41
HOŁOD Nikola LKS Masuria Jęcznik (WN) DNS
300 metrów K U14 - Bieg 5
1. TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.49
2. KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 48.86
3. KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko (WN) 51.88
4. BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 54.66
5. LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 59.28
6. JAZIC Paula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 61.81
300 metrów K U14 - Bieg 6
1. POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 53.50
2. ZIEJA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 54.52
3 MACIEJEWSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 55.62
4.SAFIEJKO Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 57.32
5. MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 58.59
WIERCIŃSKA Nadia LKS Masuria Jęcznik (WN) DNS
Skok w dal ze strefy M U14
1. NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4.47
2. ŁOBODA Michał UKS Technik Augustów (PD) 4.33
3. DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.07 =PB
4. DUCHNOWSKI Piotr UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 3.98
5. JUREWICZ Adam UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 3.86
6. KONDRACKI Mateusz UKS Technik Augustów (PD) 3.73
7. AUGUSTYNIAK Piotr UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 3.64
8. GIERAK Jakub LKS Korab Olecko (WN) 3.59
9. BARSZCZ Oskar UKS Sokół Węgorzewo (WN) 3.10
10. SZAŁKOWSKI Wojciech LKS Korab Olecko (WN) 2.82
SZANTAR Dawid UKS Technik Augustów (PD) DNS
300 metrów M U16 - Bieg 1
1. KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice (WN) 43.14 SB
2. SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.34 PB
3. KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn (WN) 44.28 PB
DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo (WN) DNS
MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice (WN) DNS
300 metrów M U16 - Bieg 2
1. SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik (WN) 43.52 PB
2. BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik (WN) 46.55 PB
3. OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 48.33
4. MARKOWSKI Michał UKS Gimpas Pasłęk (WN) 49.07 PB
GUTTMAN Filip UKS Jedynka Bartoszyce (WN) DNS
300 metrów M U16 - Bieg 3
1. ZIEŃCINA Oskar UKS Technik Augustów (PD) 50.58
2. LEWICKI Norbert UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 52.14
RAWŁYNKIEWICZ Bartosz UKS Jedynka Bartoszyce (WN) DNS
PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko (WN) DNS BARANOWSKI Jakub UKS Jedynka Bartoszyce (WN) DNS
300 metrów M U16 - Bieg 4
1. ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 43.22
2. KRUSZEWSKI Hubert KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 43.80
3. SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk (WN) 44.70
ŚLIWIŃSKI Łukasz UKS Atos Woźnice (WN) 45.32
SIERAKOWSKI Kacper UKS Sokół Węgorzewo (WN) 45.56
300 metrów M U14 - Bieg 1
1. URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity (WN) 45.64 PB
2. DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo (WN) 50.59 PB
3. ZIEŃCINA Karol UKS Technik Augustów (PD) 50.93
4. KARWOWSKI Filip UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 51.31
5. DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 56.32
SZANTAR Dawid UKS Technik Augustów (PD) DNS

3000 metrów mężczyzn - elim 1
1. DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol (PD) 8:46.54/10 PB
6. JASZCZUK Michał 1990-01-13 LKS Korab Olecko (WN)
4. JUREWICZ Dariusz 1974-10-18 LKS Korab Olecko (WN)

2. ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 10:01.98/20
3. KULCZYNIEC Grzegorz 1973-10-12 LKS Korab Olecko (WN)
5. MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD)

3000 metrów mężczyzn - Finał A
1. DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol (PD) 8:38.86 PB
2. JASZCZUK Michał LKS Korab Olecko (WN) 9:57.70
[color=green]3. JUREWICZ Dariusz LKS Korab Olecko (WN) 10:01.35

[/color]4. ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk (WN) 10:09.79
5. KULCZYNIEC Grzegorz LKS Korab Olecko (WN) 10:21.70
MATEUSIAK Radosław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) DNS

Wieloskok M U16
1. GÓRLACZYK Kacper Stefan KS Podlasie Białystok (PD) 10.21
2. KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.94
3. HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno (WN) 9.79 PB
4. ŁADA Igor OKLA Ostrołęka (MZ) 8.97
Wieloskok K U16
1. WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice (WN) 10.15
2. SOKOŁOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 9.60
3. SOKOŁOWSKA Wiktoria LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 9.18
4. SZULKOWSKA Paulina LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 9.07
5. DOBKOWSKA Daria OKLA Ostrołęka (MZ) 8.89
6. RADECKA Weronika LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 8.81
7. OWCZARSKA Emilia OKLA Ostrołęka (MZ) 8.59
8. ORZOŁEK Maria Anna 2 KS Podlasie Białystok (PD) 8.49
9. ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 8.42
10. JUROWSKA Lidia KS Podlasie Białystok (PD) 8.34
11. CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo (WN) 7.74
NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Ostrołęka (MZ) DNS
80 metrów pł K U16 - Bieg 1
1. PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice (WN) 13.56 PB
2. SALIK Oliwia UKS Technik Augustów (PD) 14.61 PB
3. JUROWSKA Lidia KS Podlasie Białystok (PD) 14.89
4. KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo (WN) 14.94
200 metrów kobiet - Bieg 1
1. LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.94
2. KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok (PD) 26.04
3. MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów (PD) 26.42 SB
4. ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 26.55
5. PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 26.96 SB
200 metrów kobiet - Bieg 2
1. BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.34
2. KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.49
3. CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk (WN) 28.09
4. FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno (WN) 28.33
5. CHOMIK Marta GUKS Asy Dywity (WN) 28.64
200 metrów kobiet - Bieg 3
1. DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn (WN) 28.27 PB
2. ORZECHOWSKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn (WN) 28.60 PB
3. BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice (WN) 28.66
4. DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno (WN) 28.76
5. DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol (PD) 29.44 SB
200 metrów kobiet - Bieg 4
1. FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 29.09 PB
2. PIOTROWSKA Rozalia LKS Korab Olecko (WN) 30.54 SB
3. MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko (WN) 32.01 SB
4. SPASZEWSKA Katarzyna GUKS Asy Dywity (WN) 32.50
5. BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity (WN) 33.78
200 metrów kobiet - Bieg 5
1. ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 28.95
2. CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik (WN) 29.73
3. GÓRNA Dorota GUKS Asy Dywity (WN) 29.89
4. OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity (WN) 31.36
5. GOLON Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 33.04
ZAREMBA Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
200 metrów mężczyzn - Bieg 1
1. JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok (PD) 22.87
2. FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn (WN) 23.16
3. OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.92
KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo (WN) DNS
DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol (PD) DNS
200 metrów mężczyzn - Bieg 2
1. PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 24.61 SB
2. POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.63
3. ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol (PD) 25.09
4. KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.72
5. SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 26.29 PB
600 metrów K U16 - Bieg 1
1. GARBINO Maria GUKS Asy Dywity (WN) 1:48.95
2. ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1:49.00 PB
3. STEYKA Alicja UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:51.75 PB
4. FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik Augustów (PD) 2:00.53
5. WNUKOWSKA Justyna UKS Technik Augustów (PD) 2:01.05 PB
6. OZYGAŁA Julia UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 2:25.85
KUCZWALSKA Aleksandra UKS Technik Augustów (PD) DNF
PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) DNS
600 metrów K U14 - elim 1
1. JASZCZUR Amelia UKS Atos Woźnice (WN) 1:51.70
2. WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:54.29
3. MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik (WN) 1:58.93
4. DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik Augustów (PD) 2:00.40 PB
5. CZULEWICZ Kamila UKS Technik Augustów (PD) 2:04.25 PB
6. KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:05.98
7. SZACUŃ Maja UKS Technik Augustów (PD) 2:07.45 PB
8. WACHUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:07.75
9. WRÓBLEWSKA Monika LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 2:11.89
10. PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:12.39
11. SENDROWSKA Laura OKLA Ostrołęka (MZ) 2:24.23
TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto (WN) DNS
600 metrów mężczyzn - Bieg 1
1. DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:32.00
2. WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:32.13
3. RUTKOWSKI Michał KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:37.76
4. BIELAWSKI Maciej UKS Technik Augustów (PD) 1:39.97 PB
5. BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:40.30
6. OBIEDZIŃSKI Sebastian KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:46.98 PB
7. WOJDYŁO Adam KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:49.27
8. WASILEWSKI Jakub UKS Technik Augustów (PD) 1:51.18 PB
9. GÓRNY Antoni KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 1:51.70
10. ZAWADZKI Kamil UKS Technik Augustów (PD) 1:57.33
11. NOWAK Jakub UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 1:58.91
12. GUTTMAN Franciszek UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 2:25.09
DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol (PD) DNS
MIEDZIAK Alan UKS Jedyneczka Giżycko (WN) DNS
1000 metrów K U16 - Bieg 1
1. KOLĘDA Dominika UKS Technik Augustów (PD) 3:11.45 PB
2. MURAWSKA Julia UKS Technik Augustów (PD) 3:23.36 PB
1000 metrów M U16 - Bieg 1
1. WALICKI Adam KS Podlasie Białystok (PD) 3:01.04
2. PRAWDZIK Wiktor UKS Technik Augustów (PD) 3:05.69
3. BRZUZY Miłosz OKLA Ostrołęka (MZ) 3:11.13 PB
4. PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik (WN) 3:12.04 PB
5. FILIPKOWSKi Mariusz UKS Technik Augustów (PD) 3:28.68 DRĘŻEK Olaf LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) DNS
4x100 metrów K U14 - Bieg 1
1. CHOJNOWSKA Adrianna, RADŁOWSKA Joanna, JACKOWSKA Kinga, MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity II 57.73
2. BIGAJ Nikola, NAGAJEWSKA Aleksandra, KOSTYRA Julia, TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 57.80
3. KOŻUSZEK Dominika, POLAK Zuzanna,PYTLARCZYK Zofia, TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto II 62.20
4. WIĘCKOWSKA Emilia, KĘDZIOR Aniela, PIETRZYK Ewa, LITWINOWICZ Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 62.70
4x100 metrów K - Bieg 1
1.CZĘCZEK Michalina, JANUCHTA Kinga, GOŁOTA Zuzanna, KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 50.70
2. DYMEK Iga, BORKO Amelia, EJDYS Emilia, MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn II 52.23
3. TARGOŃSKA Zuzanna, SOSNOWSKA Hanna, ŻYWICKA Zuzanna, ZIEJA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 58.24
4. OLSZEWSKA Julia, GÓRNA Dorota, BIEŃKOWSKA Aleksandra, MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity (WN) 58.26
5. MARCINIAK Julia, ŁASZENKOW Amelia, KOZŁOWSKA Aleksandra, ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 61.53

































2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5