Trwa wojna biologiczna. Spiskowe teorie radnej

2021-04-22 08:30:00 (ost. akt: 2021-04-22 08:25:57)
Radna Janina Anuszkiewicz

Radna Janina Anuszkiewicz

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Za pandemią koronawirusa stoją Żydzi. Tak uważa przewodnicząca komisji zdrowia Janina Anuszkiewicz, która nie popiera szczepień przeciwko Covid-19. Przekonuje, że ich celem jest zmniejszenie populacji ludzi.
Można być przeciwnikiem szczepień, ale na pewno trzeba ważyć słowa przy przedstawianiu swoich argumentów. Najwyraźniej zapomniała o tym radna Janina Anuszkiewicz, która jest przewodniczącą komisji zdrowia Rady Miejskiej w Olecku. Podczas posiedzenia komisji skarg, wniosków i petycji, na której radni zajmowali się rozpatrzeniem petycji w sprawie stanowiska zakazującego stosowania różnych form nakazu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, radna przedstawiła swoją teorię w tej sprawie. Powoływała się przy tym na dokumenty (program Agenda 21) i opinie niektórych lekarzy zamieszczone w internecie.

Bill Gates jest głównym mafioso


— Powinniśmy coś z tym zrobić, ponieważ jest to bardzo poważna sprawa. Te szczepienia są przygotowaniem do zmniejszenia o 90 procent populacji ludzi. Jest Stowarzyszenie Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, gdzie wypowiadają się ogromne sławy, profesorowie różnych dziedzin medycyny i oni wyraźnie mówią jak to się wszystko odbędzie i tak to się już dzieje — twierdzi radna Anuszkiewicz. — Bill Gates jest głównym wodzem koncernów farmaceutycznych, czyli jest głównym mafioso, który rozporządza tymi całymi szczepionkami. To jest ustalone i co jest dziwne, że w telewizji pokazali jak szczepią Żydów. Oni po prostu dostali szczepionki i tam nie ma żadnych powikłań, nic nie słyszymy, bo dostali placebo albo jakieś tam witaminki. Natomiast te szczepionki są bardzo szkodliwe. One osłabiają układ odpornościowy człowieka. Ci lekarze o tym piszą. Ja medycznie tego nie wyjaśnię, ale wejdźcie na ich stronę internetową. Tam jest opisane, że wczesną i późną jesienią oraz zimą dopiero będzie tragedia, bo ci zaszczepieni będą zarażać. Oni będą szybko łapać wszystko co w koło i będą zarażać innych. Teraz już to się stało — w tej chwili ci zaszczepieńcy zarażają — twierdzi radna.

Janina Anuszkiewicz przekonywała, że dowodem na poparcie tej teorii jest nagły wzrost zakażeń koronawirusem po rozpoczęciu masowych szczepień.
Przed rozpoczęciem szczepień nie mieliśmy aż takiego dużego procentu zachorowań, dopiero im było więcej szczepień, tym więcej zachorowań się pojawiło — uważa radna. — Dlaczego nie mówią nam o zgonach poszczepiennych. W Olecku mieliśmy dwa takie zgony i też się o tym nie mówi. W Markowskich też zaszczepili starszych ludzi i oni poumierali, i też o tym się nie mówi. Wojsko jest bardzo prześladowane. W Internecie jest opisane jak w wojsku zmuszają do szczepień, jakie są straszne sankcje. Wynik tych szczepień będzie tragiczny. Bill Gates mówi o tym otwarcie, to było w telewizji pokazane - o 90 procentach ludzi „out”, bo to jest wojna biologiczna. Mówię to między nami, bo czuję taką potrzebę, ale to warto sprawdzić. Jak to przeczytałam, to włosy mi się zjeżyły na głowie, co się dzieje wokół tych szczepień i zmuszania do nich.


Wymordują nas, a później przejmą


W wypowiedzi radnej, choć podkreślała, że wypowiada się poza protokołem (ale wszak na oficjalnym posiedzeniu komisji), niestety pojawił się też wątek antysemicki.
— W Warszawie są wybudowane osiedla i stoją puste, niezasiedlone. Czekają na Żydów. Wymordują nas, a później przejmą. Żydzi do tej pory nie uznali Jezusa, oni są narodem wybranym i czekają na przyjście Mesjasza. Wiadomo, jakie mają pochodzenie Bill Gates i ci inni. Wszystko robią, żeby to oni zapanowali nad światem, tak jak Hitler robił, żeby rasa aryjska zapanowała nad światem — prorokuje radna i szefowa komisji zdrowia. — Mówię to w bardzo telegraficznym skrócie, ale też mówią o tym naukowcy, wielcy ludzie. Proszę tego nie protokołować, to tak między nami.

Spośród dwóch pozostałych członków komisji do niektórych wątków wypowiedzi Janiny Anuszkiewicz odniósł się radny Józef Krajewski. Podkreślił, że niektóre media prezentują spiskowe teorie dziejów w sprawie szczepień.

Dziś dziecko, które przychodzi na świat, otrzymuje natychmiast kilka szczepionek — mówi radny Józef Krajewski. — Myślę, że pani stanowisko i wszystkie te internetowe doniesienia można uznać, ale przecież jest dobrowolność i możemy się w różny sposób zachowywać. Jednak stanowisko rządów jest bardziej kompetentne, niż te stanowiska, które pani przytoczyła. Na pewno nie rozstrzygniemy tego na forum rady miejskiej, niemniej wiemy, że lekarze są w stanie pomóc pacjentom, np. uśmierzyć ból, ale nie są w stanie pomóc im złapać oddech. Ten wirus niszczy płuca, ale jak to się skończy – ja nie wiem – ale ufam rządom, nie tylko rządowi polskiemu, wszystkim rządom, wiedzą co robią. Anglicy już w tej chwili wracają do normalności i chyba jest niemożliwe, aby poprzez szczepionki nastąpiła jakaś zagłada rodzaju ludzkiego, w to raczej rozsądek nakazuje nie wierzyć.

Wybór należy do każdego z nas


Józef Krajewski przyznał, że jest ogromnie zaskoczony wypowiedzią radnej. Podkreślił, że ludzie umierają na wirus SARS-CoV-2, a szczepionka jest jednym ze sposobów, aby temu zapobiec.

Wybór należy do każdego z nas w swoim sercu i sumieniu i według wiedzy czym jest ta szczepionka i jak działa — dodaje radny. — Czy tam, oprócz tej cząsteczki, która uodparnia nasze systemy immunologiczne przeciwko temu wirusowi, jest jeszcze jakiś dodatkowy czynnik, który będzie nas uśmiercać – tego nie wiem, ale zbędne jest nadawanie tej sprawie takiego wymiaru, aby wywołać panikę i strach, który jest najgorszym doradcą człowieka. Nie powinniśmy się lękać, to największy z nas – mówi nie lękajcie się, a więc nie sądzę, że to ktoś aż tak daleko sobie zaplanował.

Ostatecznie radni postanowili, że rada miejska nie ma kompetencji do rozpatrzenia petycji i postanowiła przekazać ją Prezesowi Rady Ministrów.

Zbigniew Malinowski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zbigniew Kaczmarek #3065547 28 kwi 2021 11:23

    Brawo Pani Janino! Ktoś musi mówić prawdę zaczadzonym propagandą ludziom i gratuluję odwagi, że w środowisku gdzie wszyscy - no prawie wszyscy... - wychwalają "szaty" Pani ma śmiało krzyknęła, że TEN KRÓL JEST NAGI! A całą resztę widocznie już do końca pozajączkowało, że spostrzegawczość i zdroworozsądkowe myślenie uznali za antysemityzm.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5