Gazeta za zdjęcie: Zima na oleckiej „Skoczni”

2021-02-22 17:16:07 (ost. akt: 2021-02-22 17:21:28)

Autor zdjęcia: Dotrota Ishizaka

Publikujemy piękne zdjęcie, które nadesłała Dorota Ishizaka. Pani Dorota otrzymuje od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do e-wydania „Głosu Olecka" i „Gazety Olsztyńskiej”. Czekamy na kolejne zdjęcia!
Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań „Głosu Olecka” i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?

Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia z powiatu oleckiego będziemy publikować na naszym portalu olecko.wm.pl, a także w „Głosie Olecka”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do e-wydania „Głosu Olecka" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na Wasze zdjęcia! Wysyłajcie je na adres: olecko@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zatytułowanie każdego z nich, podanie miejscowości, w której zostały zrobione oraz zaznaczenie czy mamy je podpisać imieniem i nazwiskiem autora czy też może w inny sposób.

Zima na oleckiej Skoczni, Dorota Ishizaka
	https://m.wm.pl/2021/02/orig/dorota-ishizaka-686029.jpg


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5