Święto Pluszowego Misia w ZS w Babkach Oleckich

2016-11-28 23:00:57(ost. akt: 2016-11-28 23:10:49)

Autor zdjęcia: Dorota Klewicka

Święto Pluszowego Misia było pretekstem do wizyty w Zespole Szkół w Babkach Oleckich dziesiątek pluszaków, które towarzyszyły starszym i młodszym dzieciom na wszystkich zajęciach. Tego dnia ukazał się tez pierwszy numer gazetki szkolnej.
Zarząd Samorządu Uczniowskiego zorganizował konkurs plastyczny na portret misia.

Tego dnia wydano też pierwszą w tym roku gazetkę samodzielnie zredagowaną przez uczniów. W pierwszym numerze "Co słychać?" przedstawiono m.in.: wywiad z wychowawczynią oddziału przedszkolnego Dorotą Klewicką dotyczący jej pasji oraz obrazek satyryczny jej autorstwa będący wycinkiem z życia przedszkolaków.

W gazetce zamieszczono przepis na sernik pani Ewy Paszkowskiej - mamy jednego z redaktorów gazetki. W "Co słychać?" znalazło się miejsce na humor i całkiem poważny temat jakim jest lęk i strach, o czym mówił w wywiadzie pan psycholog Robert Sienica. Była też relacja z pobytu pani Henryki Jachimowicz w syberyjskiej wiosce- Wierszynie i o trudach dnia codziennego, z którymi musi się borykać.
DK

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B