Sześć medali Mad Dogs Team Olecko

2016-06-16 11:15:27(ost. akt: 2016-06-16 13:53:58)

Autor zdjęcia: Archiwum Mad Dogs Team Olecko

Aż sześć medali wywalczyli zawodnicy Mad Dogs Team Olecko na Międzynarodowym Pucharze Polski w MMA, K-1 i ADCC w Rumii. Złoto w MMA wywalczył Rafał Klimaszyński w kategorii 66 kg.
Pierwszego dnia zawodów ekipa Mad Dogs Team Olecko startowała w formule MMA.
Rafał Klimaszyński pokazał charakter prawdziwego fightera, zdemolował wszystkich przeciwników i pewnie wywalczył złoty w kategorii 66 kg.

W swoim pierwszym starcie w zawodach Jakub Jasiński w Turnieju Pierwszego Kroku do 77 kg po trzech walkach zajął 2. miejsce. Z kolei Michał Putra w kategorii do 84 kg stoczył trzy walki, które kończył przed czasem, i w dopiero w finale przegrał na punkty z bardzo doświadczonym rywalem. Patryk Walendy i Rafał Sokalski w formule junior zajęli miejsca 5-6. Zabrakło im trochę szczęścia i po dogrywkach odpadli z turnieju.

Natomiast drugiego dnia PP w Rumii walczyli tylko juniorzy. W kategorii do 76,9 kg Patryk Walendy zdobył brąz. Był też 2. w kategorii Małe Open, a Rafał Sokalski 3.

Łącznie reprezentanci Mad Dogs Team Olecko wywalczyli w Rumii 6 medali, w tym 1 złoty, 3 srebrne i 2 brązowe. Trenerem oleckich zawodników jest Paweł Klimaszyński.