Za nami XXII Turniej Piłki Siatkowej

2024-07-09 16:31:15(ost. akt: 2024-07-09 16:59:57)

Autor zdjęcia: Nadleśnictwo Czerwony Dwór

Jak co roku leśne boisko do siatkówki w Czerwonym Dworze rozgorzało emocjami.
W sobotę, 29 czerwca, leśne boisko do siatkówki w Czerwonym Dworze rozgorzało emocjami, a to za sprawą XXII Turnieju Piłki Siatkowej, który jest organizowany nieprzerwanie od 22 lat. Tegoroczna edycja turnieju odbyła się w ramach obchodów 100-lecia Lasów Państwowych i 80-lecia Regionalnej Dyrekcji LP w Białystoku.
Sportowe emocje zapewniły występy drużyn z Węgorzewa i Filipowa oraz sołectwa Czerwony Dwór i Nadleśnictwa Czerwony Dwór. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play.

Na podium stanęły drużyny:
1. Czerwony Dwór
2. Węgorzewo
3. Filipów

Uroczystego wręczenia pucharów, medali i pamiątek dokonał Pan Jarosław Kowalewski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Czerwony Dwór, dzięki któremu turniej udało się zorganizować.

Oprócz sportowych emocji nie zabrakło emocji "dla ciała" - animacje dla dzieci i rodzin, piknik sołecki i możliwość degustacji przysmaków DobrezLasu.

Dziękujemy KGWzdrowoiwesoło Jabłonowo za współorganizację turnieju, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportowe emocje oraz wspaniałą zabawę! — dziękują współorganizatorzy turnieju z Nadleśnictwa Czerwony Dwór.

mat. nadesłany, opr. tom

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5