Marszałek nagrodził karateków z Olecka

2024-03-29 16:54:43(ost. akt: 2024-03-29 17:19:07)
Trener Wojciech Rejterada i jego podopieczni na Gali Sportu 2024

Trener Wojciech Rejterada i jego podopieczni na Gali Sportu 2024

Autor zdjęcia: Archiwum OSSWKK

W Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala Sportu, podczas której Marszałek Województwa Marcin Kuchciński nagrodził najlepszych sportowców i trenerów z naszego województwa.
Podczas Gali Sportu 2024 zostały wręczone wyróżnienia, nagrody i stypendia najlepszym sportowcom, trenerom oraz osobom działającym na rzecz sportu w naszym województwie. Spotkanie odbyło się w czwartek 28 marca w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Uroczystość to znacząca chwila dla zawodników, trenerów, działaczy, samorządowców oraz mieszkańców Warmii, Mazur i Powiśla. Spotkanie było okazją do podsumowań, refleksji i podziękowań za włożony trud oraz pracę w minionych miesiącach.
Za osiągnięcia sportowe w 2023 roku Marszałek Województwa Marcin Kuchciński wyróżnił trenerów i zawodników Oleckiej Szkoły Sztuk Walki Karate Kyokushin: Filipa Maksimowicza, Klaudię Janiszewską, Agnieszkę Słowińską, Julię Hołownię i Kamila Smokowskiego.
— Nasze osiągnięcia po raz kolejny zostały docenione przez marszałka. Cieszę się, że moi zawodnicy, którzy są aktualnymi medalistami Mistrzostw Europy w kategorii juniora i seniora, zostali wyróżnieni i znaleźli się w gronie najlepszych  sportowców naszego województwa — podkreśla trener Wojciech Rejterada.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5