Możesz mieć swoją osobistą bombkę na miejskiej choince!

2023-11-30 14:17:55(ost. akt: 2023-11-30 14:31:08)
Przygotowywanie ozdób świątecznych w Urzędzie Miejskim

Przygotowywanie ozdób świątecznych w Urzędzie Miejskim

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W Urzędzie Miejskim trwają przygotowania mające na celu przyozdobienie budynku magistratu do świąt Bożego Narodzenia i na okres sylwestrowo – karnawałowy. W jutrzejszy piątek strojona ma być choinka na balkonie Urzędu Miejskiego, a następnie ozdoby znajdą się na świerku obok Informacji Turystycznej.
Nie do każdego dotarła wiadomość, że w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście można składać osobiste, bądź firmowe bombki świąteczne, które znajdą się na okazałym świerku, który stoi przy fontannie na rynku. Akcja trwa do jutra. Jak poinformował gazetę burmistrz Józef Blank, kącik gdzie składane są bombki, sukcesywnie się zapełnia. — Zachęcam zainteresowanych nasza inicjatywą. Myślę, że miło będzie zobaczyć swoja osobistą bombkę na miejskiej choince — dodaje gospodarz miasta.
Spotkanie mikołajkowe przy miejskiej choince na rynku odbędzie się 6 grudnia o godzinie 15, natomiast okazały świerk rozbłyśnie światełkami w pełnej krasie o godzinie 16.
Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą być świadkami ubierania choinki na rynku, burmistrz zaprasza w dniu 4 grudnia już po godzinie 8. Wówczas wyspecjalizowana ekipa, z kosza podnośnika, będzie stroić miejskie drzewko, dedykowane mieszkańcom grodu nad Drwęcą. ul

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5