Lanie wosku przez ucho starego klucza i konkurs krawiecki na Andrzejkach emerytów i rencistów

2023-11-29 21:16:17(ost. akt: 2023-11-29 21:37:15)
Uczestnicy konkursu pod patronatem "Gazety Nowomiejskiej"

Uczestnicy konkursu pod patronatem "Gazety Nowomiejskiej"

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Imprezę Andrzejkową w Mszanowie zorganizował nowomiejski Oddział Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Swój udział w balu zadeklarowało niespełna sto osób i nikt nie żałował...
Na imprezę przybyli nie tylko członkowie związku, ale również ich goście. Spora grupa zabawowiczów przyjechała właśnie spoza powiatu nowomiejskiego.
Jako pierwszy odbył się konkurs "Gazety Nowomiejskiej", polegający na ubieraniu modela w strój z papieru prosto z drukarni „Gazety Olsztyńskiej”. Emocji było co niemiara i zespoły krawcowych wykonały bardzo gustowne stroje. Upominki otrzymali wszyscy uczestnicy zabawy, jednak pamiątkowe statuetki wręczono trzem panom, którzy zdecydowali się wystąpić w rolach modeli. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni wejściówkami na Wieżę Widokową na Kurzej Górze i upominkami organizatora.
Wszyscy jednak oczekiwali na moment lania wosku przez ucho starego klucza. Efekty wróżenia były wyjątkowo ciekawe i niektórym z pań udało się stworzyć bardzo realistyczne figurki.
Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a znakiem tego, że wszyscy się dobrze bawili, był fakt wytrwania gości do samego końca anrzejkowego balu. ul
Filmy z imprezy znajdziecie na profilu FB "Gazety Nowomiejskiej"


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5