PlusLiga na żywo dla uczniów z Nowego Miasta

2023-11-27 21:20:21(ost. akt: 2023-11-27 21:50:04)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Uczniowie nowomiejskich szkół podstawowych mieli niebywałą okazję obejrzeć mecz siatkówki AZS Indykpol Olsztyn-GKS Katowice. Mecz PlusLigi odbył się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie.
Niektórzy pierwszy raz w swoim życiu oglądali na żywo mecz siatkówki. Zrobił on na nich ogromne wrażenie i z chęcią będą kibicować w następnych tego typu wydarzeniach. Same zawody były pełne emocji, mistrzowskich akcji zawodników. Zarówno AZS Olsztyn, jak i GKS Katowice dawali z siebie wszystko, aby zapewnić kibicom niezapomniane chwile. Radość z oglądania meczu na żywo i uczestnictwo w emocjonującym widowisku sprawiły, że wycieczka była nie tylko doskonałą okazją do integracji, ale także niezapomnianym przeżyciem sportowym.
Organizacją biletów zajął się Daniel Smukała, radny miejski oraz Bernadeta Hordejuk, przewodnicząca Sejmiku Warmińsko-Mazurskiego.
-Serdeczne podziękowania kieruję do dyrektorów szkół za zorganizowanie dojazdu na mecz. Słowa podziękowania należą się też nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas na rzecz opieki nad młodzieżą w trakcie meczu – podsumowuje dzisiejszy sportowy wyjazd Daniel Smukała. mk

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5