Mikołaj zajrzy na autodrom z „workiem cukierasów”

2023-11-23 17:46:45(ost. akt: 2023-11-23 17:54:28)
Mikołajkowy Super Sprint ma długie tradycje w historii AN

Mikołajkowy Super Sprint ma długie tradycje w historii AN

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Automobilklub Nowomiejski organizuje ostatnią w tym roku imprezę samochodową. Zgodnie z kalendarzem i wieloletnią tradycją będzie to Mikołajkowy Super Sprint. Nie zabraknie też Mikołaja.
Super Sprint odbędzie się na nowomiejskim autodromie. — Przygotowaliśmy dla Was szybką i zarazem techniczną próbę startu. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze, abyśmy mogli w dobrej atmosferze i z nutką adrenaliny (która zawsze nam towarzyszy) dobrze spędzić czas — zaprasza Rafał Topolewski, prezes Automobilklubu Nowomiejskiego.
Impreza z Mikołajem w tytule nie mogłaby się obyć bez prawdziwego Świętego Mikołaja, który wybiera się na autodrom. Zapewnia, że będzie kibicował zawodnikom, ale ma przywieźć ze sobą „worek cukierasów”, którymi poczęstuje najmłodszych fanów sportów motorowych i nie tylko.
Impreza mikołajkowa na autodromie odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia, początek o godzinie 10.30. Prezes Rafał Topolewski, wraz z zarządem AN, zaprasza na autodrom całe rodziny, ponieważ będzie to nie tylko widowiskowa impreza samochodowa, ale również możliwość chwili relaksu na świeżym powietrzu. Jak się dowiedzieliśmy, organizatorzy mają przygotować grillowe przysmaki i rozgrzewającą herbatkę z goździkami. Chętnych do startu w zawodach informujemy, że będzie możliwość zapisów w dniu imprezy. ul

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5