ANGOL - lokalna szkoła językowa o zasięgu międzynarodowym

2023-10-16 23:06:24(ost. akt: 2023-11-20 15:45:59)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Możliwości nauki języków, a szczególnie angielskiego, nie brakuje, a jednak nadal stosunkowo rzadko spotyka się osoby, które potrafią samodzielnie funkcjonować w środowisku międzynarodowym, a to stanowi przecież główny cel i sens nauki języka.
Nauka i doskonalenie umiejętności językowych to proces długi i niełatwy, ale pod okiem doświadczonego lektora może być równie skuteczny, co przyjemny. Dobre szkoły językowe pracują według sprawdzonych metod, które przy odpowiednim podejściu gwarantują sukces. Gwarantowana jest też ciągłość nauki, co jest szczególnie ważne dla osób, które edukację szkolną mają już za sobą, a pragną doskonalić się na wyższych poziomach zaawansowania.

Tak działa również Szkoła Językowa ANGOL, która już do 2002 roku oferuje mieszkańcom powiatu nowomiejskiego możliwość doskonalenia umiejętności językowych. W tym czasie z naszych usług edukacyjnych skorzystało już blisko 3500 osób.

Jednak ANGOL oferuje lokalnej społeczności coś więcej. Od roku 2008 zorganizowaliśmy wiele szeroko pojętych imprez edukacyjnych i kulturalnych: warsztaty i wystawy fotograficzne i florystyczne, kilka edycji warsztatów Eurodesk dla młodzieży i konferencji metodycznych dla lokalnych nauczycieli języka angielskiego, oraz wymianę młodzieżową w Wielkiej Brytanii, z której w roku 2011 skorzystało dziesięcioro naszych uczniów. Ponadto, nasi lektorzy doskonalili się przez udział w licznych szkoleniach i projektach międzynarodowych, m.in. w Grecji, Francji, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Założyciel szkoły, Arkadiusz Petka, od samego początku pracuje również jako tłumacz przysięgły oraz wspomaga najlepsze firmy lokalne w zakresie szkoleń językowych i kontaktów międzynarodowych. Przez ostatnie 20 lat, praca tłumacza pozwoliła mu odwiedzić wiele krajów, takich jak choćby Włochy, Austria, Niemcy, Francja i Rumunia, a w ostatnim czasie również Chiny.

Astryda Karczewska-Petka w naszej szkole specjalizuje się w nauczaniu grup najmłodszych, jest magistrem filologii, egzaminatorem maturalnym przy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, cenionym nauczycielem z wieloletnim stażem w szkołach państwowych i z doświadczeniem w projektach międzynarodowych.

Wybierając szkołę językową, warto więc brać pod uwagę nie tylko kwalifikacje lektorów, ale również ich doświadczenie i praktyczną wiedzę o świecie zdobyte przez podróże.
Jeżeli jesteś ciekawy świata a w nauce języka interesuje Cię coś więcej niż słówka i gramatyka, przyjdź właśnie do nas! Zajęcia na tegorocznych kursach już ruszyły.
Wszelkie informacje można uzyskać w naszym biurze oraz na www.angol.com.pl. Zapraszamy!2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5