[ZDJĘCIA Z PLANU] Dziś rolnicy ogłoszą swój wybór. Zapowiedź 9 odcinka "Rolnik szuka żony"

2023-11-19 09:32:34(ost. akt: 2023-11-19 09:40:39)

Autor zdjęcia: Rolnik szuka żony

Z decyzjami jest taki kłopot, że kiedyś trzeba je podjąć i taki właśnie moment nadszedł w 10 edycji "Rolnik szuka żony". Nadchodzi ostatni dzień, w którym rolnicy muszą ogłosić swój wybór i zdecydować, kogo chcą zabrać ze sobą w dalszą podróż przez życie.
Do rolników przyjedzie Marta Manowska, aby poznać ich decyzje i
porozmawiać z nimi oraz ich kandydatami.

Dwóch z naszych z rolników - Artur i Dariusz - ma tę decyzję już za sobą, dla pozostałej trójki - Agnieszki, Ani i Waldemara nadszedł ostateczny czas na jej podjęcie.

A nie jest to łatwy wybór: Waldemar szczerze polubił Dorotę i Ewę, z obiema świetnie się bawił na randkach i u obu znalazł cechy, które chętnie by widział u swojej życiowej partnerki. Nic więc dziwnego, że bez łez się nie obędzie. Pojawi się też bardzo ważna wiadomość, którą jedna z kandydatek pozostawi Waldkowi!

Swój dylemat musi rozwiązać również Ania. A nie jest to proste, zwłaszcza od kiedy jej faworyt okazał się mężczyzną, nie tyle po przejściach, co w ich trakcie. Czy w podjęciu decyzji pomogą jej zaproszeni na grilla rodzina i znajomi?

Agnieszka nie ukrywa, że w tej chwili wybiera już tylko pomiędzy Jankiem a odesłaniem obu panów do domu. Ale jak wiadomo życie w "Rolniku" już nie raz napisało własny scenariusz. Czy tak będzie i tym razem?

Tymczasem u Darka i Artura rzeczy posuwają się naprzód. Choć - jak okaże się po rozmowie z Martą - Darek i Nicola nieco się różnią w określeniu, na jakim etapie związku się właściwie znajdują.

Relacja Artura z Sarą rozkwita. Co prawda dziewczyna musi wracać po tych kilku dniach do swoich obowiązków, ale zapowiada, że będzie się często kontaktowała z rolnikiem. Artur przyzna, że czuje spokój będąc, przy swojej wybrance. Czyżby szykowały się kolejne zaręczyny?

„Rolnik szuka żony” w najbliższą niedzielę o godz. 21:15 w TVP1.


red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5