Rolnik szuka żony. Dziś pierwsze spotkanie Agnieszki z nadawcami listów [ZDJĘCIA Z PLANU]

2023-09-24 08:19:25(ost. akt: 2023-09-24 08:22:05)

Autor zdjęcia: Rolnik szuka żony

Czasami jeden gest, jedno spojrzenie może sprawić, że zapragniemy, żeby ktoś pozostał w naszym życiu na zawsze... Przed nami 2 odcinek X sezonu Rolnik szuka żony - rolnicy spotkają się na żywo z osobami, które wybrali na podstawie listów.
Darek wzbudzi niemałe zainteresowanie wśród kandydatek. Tuż po przedstawieniu rolnika przez Martę Manowską, kiedy dziewczyny zostaną same, posypią się pozytywne komentarze.

Darek zrobił na mnie bardzo dobrze pierwsze wrażenie, już nie mogę doczekać się randki. - podkreśli jedna z kobiet.


Nie mniejsze wrażenie zrobi na swoich kandydatkach Artur. Szczególnie z jedną z nich złapie świetny kontakt - okaże się bowiem, że dziewczyna potrafi jeździć traktorem, ładowarką, pomaga rodzinie przy ich gospodarstwie. Na koniec rozmowy kobieta zaskoczy rolnika szczerym wyznaniem...

Powiedziała, że mielibyśmy ładne dzieci. Bardzo mnie tym zaskoczyła, ale pozytywnie. Jestem na tak - wyzna Artur po randce.

Anna podczas spotkania z pierwszym kandydatem wytknie mu, że pisał listy do rolniczek z poprzednich edycji. Mężczyzna przyzna szczerze, że tak było oraz to, że śledzi na bieżąco program i jego wielkim marzeniem był występ w Rolniku. Dziewczynie przypadnie do gustu szczególnie randka z najmłodszym z uczestników, ale będzie miała też jedno zastrzeżenie: Mikołaj bardzo pozytywny, sympatyczny. Nie mam żadnych uwag do niego, jeżeli miałby jeszcze 30 lat to byłoby wszystko super.
Czy Ania zaprosi chłopaka do następnego etapu?

Druga kobieta, Agnieszka odbędzie randkę z mężczyzną, który ujmie ją dojrzałością i szczerością - kobieta będzie pod takim wrażeniem, że pożegna się tymi słowami: Widzimy się pewnie niebawem. Do zobaczenia. Dodatkowo okaże się, że mężczyzna mieszka około 30 kilometrów od niej!

Waldemar najbardziej czeka na randkę z Ewą i się nie zawiedzie. Inne kandydatki zauważą, że mężczyzna poświęca na randkę z kobietą znaczenie więcej czasu niż na inne. Mimo to, Waldemar będzie narzekał, że spotkanie trwało tak krótko.

Ubolewam, że nie było więcej czasu, żeby więcej kwestii z nią poruszyć np. mojego gospodarstwa czy jej ewentualnej przeprowadzki do mnie. Ale to co mi powiedziała w zupełności wystarczy, żeby z Ewą spotkać się w dalszym etapie. To na pewno. - czyżby rodziła się nam kolejna "rolnikowa" para?

Rolnik szuka żony - odcinek II już w niedzielę, 24 września o godz. 21:20 w TVP1.


Materiały prasowe.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5