Firma Expom S.A laureatem Diamentu Forbesa

2023-05-26 16:07:06(ost. akt: 2023-05-26 16:18:51)
Prezes Rafał Domżalski z certyfikatem "Diamenty Forbesa"

Prezes Rafał Domżalski z certyfikatem "Diamenty Forbesa"

Autor zdjęcia: Nadesłane

Firma Expom S.A z Kurzętnika została wyróżniona w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2023". Ranking przygotowany przez miesięcznik Forbes wskazuje firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość.
Expom S.A jest firmą z ponad 70 letnim doświadczeniem specjalizującą się w zaawansowanych konstrukcjach stalowych, obróbce skrawaniem oraz montażu komponentów hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych. Firma zatrudnia kilkaset wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Warto dodać, że poczyniono inwestycje w nowe gałęzie rozwoju poszukując niejednokrotnie innowacyjnych rozwiązań. Inwestycja w sektor Odnawialnych Źródeł Energii i Energii rozproszonej pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. W najbliższym czasie Grupa Expom planuje otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego, które pozwoli wzmocnić i tak silną pozycję rynkową.
Znalezienie się w gronie laureatów tytułu „Diamentu Forbesa" jest ogromnym wyróżnieniem i uhonorowaniem wysiłków włożonych w rozwój firmy. Pozytywna ocena wiarygodności i ryzyka współpracy wraz z utrzymaniem wysokiej płynności bieżącej jest wyjątkowo istotna w aktualnej sytuacji na rynku. Tegoroczna lista firm jest rekordowo długa, tym bardziej nas to cieszy, powiedział Rafał Domżalski, prezes zarządu Expom S.A. — Poprzedni rok pozwolił realizować naszą długofalową strategię umocnienia pozycji na rynkach zagranicznych. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, osiągnęliśmy wspaniały sukces. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie oraz wkład w rozwój całej Grupy Expom, dodał prezes Domżalski. red

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5