Artystyczny prezent na Dzień Mamy i Taty [ZDJĘCIA]

2023-05-26 06:10:53(ost. akt: 2023-05-26 06:37:58)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

W czwartkowe popołudnie, 25 maja, sala Kinoteatru Harmonia, wypełniona była po brzegi. Wszyscy przyszli na koncert pn. "Przytulić się do mamy. Przytulić się do Taty".
Kolejny raz możemy być dumni, że mamy w Nowym Mieście tak zdolne dzieci i młodzież. Że jest szkoła muzyczna czy Miejskie Centrum Kultury, gdzie artyści mogą swoje talenty szlifować. Dzięki temu, można doświadczyć niesamowitych emocji, gdy oni zaczynają śpiewać. Nie inaczej było tym razem, gdy z okazji Dnia Mamy i Taty, dzieci z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej oraz podopieczni Mini Studia Piosenki z MCK, stanęli na scenie.

Montaż słowno muzyczny skupiał się wokół rodziny. Było wesoło i wzruszająco. Wśród licznie zgromadzonej widowni, nie jedna osoba ocierała łzy. Były też pokazy taneczne, grupowe show i indywidualne prezentacje dziewcząt: Niny Rybickiej i Mai Kusińskiej.

Nauczyciele oraz rodzice podziękowali młodym artystom, występ był pięknym prezentem na Dzień Mamy i Taty. Życzyli im także wszystkiego najlepszego, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

— Kochamy Was i przytulamy Was mocno — mówiła Monika Puchniarz, reprezentująca rodziców.

Dziękujemy, że kolejny raz na scenie pięknego Kinoteatru Harmonia w Nowym Mieście, stworzyliście niezapomniane widowisko.

Nagrania video z koncertu pn. "Przytulić się do Mamy. Przytulić się do Taty" dostępne w mediach społecznościowych "Gazety Nowomiejskiej".


red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5