Szachowe Mistrzostwa w Trójce [ZDJĘCIA]

2023-04-04 21:35:08(ost. akt: 2023-04-04 21:51:45)

Autor zdjęcia: SP3 NML

W nowomiejskiej Szkole Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich odbył się Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły w dwóch kategoriach: klas II-IV i V-VIII.
W zmaganiach szachowych, które były podsumowaniem szkolnego projektu realizowanego przez panią Justynę Neumann "Świetlicowe Potyczki Szachowe" wzięło udział 28 uczniów. Mistrzem Szkoły w kategorii młodszej został Franciszek Kasprowicz, II miejsce wywalczyła Lena Wiśniewska, III miejsce zajęła Marta Dąbrowska. Mistrzem Szkoły w kategorii starszej został Artem Mesiachnikov, II miejsce wywalczył Wit Bartkowski, III miejsce zajął Wojciech Cymer.
-Dziękujemy wszystkim zawodnikom, gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy do podnoszenia poziomu “królewskiej gry". Szczególne podziękowanie składamy panu Feliksowi Stachowiczowi za pełnienie funkcji głównego sędziego turnieju - mówi Justyna Neumann, organizator szkolnego turnieju. mk