Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym

2023-03-08 08:33:54(ost. akt: 2023-03-08 08:34:54)

Autor zdjęcia: Powiat Nowomiejski

6 marca 2023 r., w Centrum Multimedialnym przy Zespole Szkół im C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się powiatowe eliminacje Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym.
Do rywalizacji stanęły 3 drużyny reprezentujące szkoły ponadpodstawowe powiatu nowomiejskiego. Zmagania drużyn przebiegły w kategorii teoretycznej i praktycznej. Test teoretyczny składał się z 30. pytań i sprawdzał wiedze z zakresu przepisów wiedzy przeciwpożarowej, zagrożeń życia i zdrowia człowieka, przepisów ogólnych i ogólnych zasad ruchu drogowego.
1. miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół w Bielicach.
2. miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
3. miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku.
Poziom tegorocznej olimpiady był bardzo zaawansowany i wymagał ogromnej wiedzy. Zwycięzcom oraz opiekunowi gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkiej olimpiady. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim.

źródło: Powiat Nowomiejski
red.
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B