Bal karnawałowy w Przedszkolu Miejskim [ZDJĘCIA]

2023-02-20 15:52:59(ost. akt: 2023-02-20 15:55:10)

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

Karnawał zbliża się już do końca, nie mogliśmy więc w naszym przedszkolu nie uczcić tego wyjątkowego czasu i tak w dniach 15-16. 02 .2023r. w naszym przedszkolu odbyły się Bale Karnawałowe.
Nasze przedszkolaki czekały na bal już od baaaardzo dawna, od dawna też szykowały wyjątkowe kostiumy i przebrania. No i wreszcie nadszedł ten upragniony dzień :)

Już od rana wszystkie dzieci były podekscytowane - po śniadanku zamiast przedszkolaków nagle w salach pojawiło się mnóstwo księżniczek, wróżek, biedronek, kotków i innych zwierzątek, nie zabrakło też transformersów, superbohaterów, postaci z Gwiezdnych Wojen i wielu wielu innych…

Wszyscy zacni goście pojawili się w udekorowanej sali balowej i...zaczęła się zabawa. … Magia zabawy polega na tym, że Wilk tańczył z Czerwonym Kapturkiem, a Księżniczka z Piratem. Każdy przedszkolaczek czekał na ten wielki bal, na którym tańczyło wiele bajkowych , kolorowych par .Tańce w parach, w kółeczkach, pociągach – najnowsze przeboje, ale również stare i przez wszystkich lubiane "Kaczuszki", całe mnóstwo innych, szaleńczych tańców - połamańców.

Chętnie uczestniczyły, także w różnych konkursach , brały też udział w pokazie mody – a jakże, przecież trzeba było pochwalić się wszystkim swoim wspaniałym przebraniem. Zabawa przebiegała w cudownej atmosferze , wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Wszystkie dzieci balowały, i wiele uciechy ze wspólnej zabawy miały.

Najmłodsze dzieci z grupy ,,Motylków” bawiły się wesoło wspólnie z rodzicami, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce. Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia.


źródło: Przedszkole Miejskie
red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5