Julia Zatorska wygrała Ogólnopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej [ZDJĘCIA]

2022-11-27 10:28:12(ost. akt: 2022-11-27 10:43:30)

Autor zdjęcia: Paulina Zatorska

26 listopada w Mrągowskim Centrum Kultury odbył się Ogólnopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej organizowany pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Mrągowo przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie. Oprócz solistów można było obejrzeć choreografię taneczną "Niepodległa" tancerzy z MDK.
Młodych solistów oceniało Jury w składzie:

Agata Dowhań- polska wokalistka, członkini zespołów Partita i Alibabki. Założycielka i kierownik artystyczny Studia Wokalnego „Sukces” w Mrągowie, które odnosi wiele sukcesów na scenie ogólnopolskiej i międzynarodowej: Ostatnio ZŁOTA MUSZELKA na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” w Suwałkach i GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca KORONA ORFEUSZA w Grecji.

Regina Suświłło nauczyciel klasy fortepianu Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Mrągowie

Jacek Gajda od 29 lat jest żołnierzem zawodowym, od 4 lat radnym vice - przewodniczącym Rady Powiatu, członkiem zarządu PCK w Mrągowie.

Mariusz Garnowski- artysta, muzyk. Kompozytor i autor tekstów. Od blisko 20 lat związany z zespołem "SUKCES". Na co dzień współtworzy zespoły Babsztyl i Cezary Makiewicz i Koltersi.

W kategorii dzieci do lat 9 zaprezentowało się 13 osób. Wśród nich znalazła się Julia Zatorska reprezentująca przedszkole w Kurzętniku, która zajęła pierwsze miejsce.


— Brawo Julka rozbiłaś bank — tuż po występie mówiła Agata Dowhań, członkini zespołu Alibabki i Partita.
— Naprawdę jestem z niej bardzo dumna! Dziękuję serdecznie Julii trenerce wokalnej Monice Weisgerber — mówi mama wokalistki, Paulina Zatorska.

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5