Mamy dla Was darmowe wejściówki i zniżki na Bitwę o Wieżę i Wieżę Widokową

2022-08-04 21:39:31(ost. akt: 2022-08-04 21:59:19)

Autor zdjęcia: Kurza Góra

Lipcową Bitwę o Wieżę przerwał deszcz, dlatego kolejna odsłona rycerskiej imprezy odbędzie się już 7 sierpnia na Kurzej Górze.
Bitwa o Wieżę to ogólnopolski turniej rycerski, warsztaty rzemieślnicze, animacje i zabawy dla dorosłych i dla dzieci. Do tego pokazy oraz możliwość przymierzenia zbroi, strzelania z łuku i nauka władania mieczem. A na deser koncert zespołu Scream Inc. - oficjalnego tributebandu zespołu Metallica. To wszystko i wiele więcej będzie czekało na Kurzej Górze, 7 sierpnia od godziny 10:00. Możliwe będzie także zwiedzanie Wieży Widokowej. We wiosce przez cały czas dostępne będą warsztaty kowalskie, czerpania papieru, garncarskie, zabawy wczesnośredniowieczne, stanowisko ze zbrojami i z bronią , średniowieczna mennica, spotkania z królem oraz animacje i mini turnieje dla dzieci i dorosłych Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

Program wydarzenia w niedzielę 7 sierpnia
10:00 - Otwarcie bram wioski rycerskiej
12:00 - Spacer z królem na Wieżę
14:30 - Wjazd Króla/ start turniejów
16:30 - zabawy i animacje
17:30 - kontynuacja turniejów
18:30 - SCREAM INC.

Uwaga! Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na Bitwę o Wieżę z możliwością wejścia na Wieżę na Kurzej Górze. Co trzeba zrobić?

Wstaw w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie z Kurzej Góry. (wieża, tubing, narty, łyżwy, bike park, restauracja lub zwykły spacer). Redakcja "Gazety Nowomiejskiej" wybierze 3, których autorzy otrzymają podwójną wejściówkę.
Na Wasze zdjęcia czekamy do godziny 15:00 w sobotę, 6 sierpnia.

To nie wszystko! W Kurzętniku w wybranych punktach (np. GS Kurzętnik, Cukiernia Szczepańscy, serwis opon Studnik) oraz na Kurzej Górze są również dostępne ulotki, które upoważniają do zakupu biletów z 30% rabatem.

Obrazek w tresci

Zatem do dzieła, czekamy na Wasze zdjęcia, a ulotki czekają na Was.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5