AKTUALIZACJA. Zatrzymano ojca dziecka z powiatu brodnickiego, którego zwłoki znaleziono wczoraj rano. Był pijany i "opiekował się" innym dzieckiem

2022-06-24 08:47:04(ost. akt: 2022-06-24 14:54:49)

Autor zdjęcia: pixabay/kg

W czwartek, 23 czerwca, pojawiła się szokująca informacja z sąsiedniego powiatu. W Szabdzie znaleziono zwłoki małego dziecka.
Kobieta wynajmowała dom parze z pięciorgiem dzieci. Po ich wyprowadzce postanowiła go wyremontować. W czwartek, w Szabdzie (powiat brodnicki) ul. Na Belfort pojawiła się ekipa remontowa, która miała rozpocząć prace. Na miejscu budowlańcy, w łóżeczku znaleźli zwłoki około dwuletniego dziecka. Ciało było w stanie znacznego rozkładu.

Natychmiast zostały poinformowane służby z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Brodnicy. Trwa ustalanie miejsca pobytu pary z pozostałymi dziećmi.

AKTUALIZACJA


Policjanci zatrzymali ojca dziecka, którego ciało zostało znalezione w powiecie brodnickim. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy i opiekował innym niemowlakiem.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że rodzina mogła mieszkać w mieszkaniu w którym znajdowały się zwłoki dziecka przez dłuższy czas.

red.
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5