Wyjątkowa niedziela w Bagnie [GALERIA ZDJĘĆ]

2022-06-06 20:22:26(ost. akt: 2022-06-06 20:38:27)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

W minioną niedzielę, przy świetlicy wiejskiej w Bagnie, odbywał się festyn w ramach Dni Rodziny oraz Turniej Sołectw w siatkówce plażowej.
Kto zdecydował się przyjechać do Bagna, aby spędzić niedzielne popołudnie w świetnej atmosferze, z pewnością nie żałował. Przygotowano mnóstwo atrakcji, dla młodszych i starszych.

Jak zawsze w Bagnie towarzystwo dopisało, stoły uginały się od pysznego jedzenia, dzieciom z pewnością nie nudziło. KGW Jamielnik i debiutujące KGW Bagno oraz Agnieszka Górska z Gryźlin przygotowały mnóstwo pyszności, do ich stoisk ustawiała się długa kolejka. Sołtys Edyta Gorzka z całą masą życzliwych osób, zadbała o każdy detal, były konkursy z nagrodami, występy dzieci, dmuchańce, malowanie twarzy i wiele, wiele innych atrakcji.
Strażacy z OSP Radomno zafundowali najmłodszym kąpiel w pianie oraz zimny prysznic, w ten niezwykle ciepły dzień. Byli nawet goście na motocyklach.

Tego dnia, oprócz rodzinnego festynu, odbywał się Turniej Sołectw w siatkówce plażowej. W turnieju wystartowało 8 drużyn z sołectw gminy Nowe Miasto Lubawskie. Po pięknej i czasami zaciętej walce zwyciężyła reprezentacja Lekart, dalej Pustki, Radomno Biega, Chrośle, Radomno, Skarlin, Gryźliny i Bagno.

Gościnnie zaprezentowała się drużyna Nowomieszczanie, a nad przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Paweł Wybult.


Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom i gościom za obecność, drużynom biorącym udział w turnieju i sponsorom, strażakom i paniom z KGW. Dzięki pięknej współpracy, można było przeżyć wspaniałe popołudnie w Bagnie.

red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5